pomoc problém při hrání her Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
CrasherKill
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2030
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomoc problém při hrání her

Příspěvekod CrasherKill » 30 dub 2009 16:46

Ty chladiče se upevňují normálně pomocí těch čtyř šroubků dám ti sem nějaký fotky jak jsem to měnil.
P1000743.JPG
Takto to vypadá když sundáš chladič

P1000748.JPG

P1000751.JPG
Takto vypadá ten chladič z druhé strany.Pasta je tam už nanesená takže není problém.

P1000758.JPG
Přišroubuješ to čtyřma šroubkama hlavně pozor a s citem dotahovat abys to nepřehnal.

Tu výměnu jsem dělal v gumových rukavicích kvůli statické elektřině.Musím tě varovat že je možnost že by jsi kartu mohl zničit při neodborné manipulaci.Na netu jsou hromady recencí a návodů tak si o tom i něco přečti. :wink:

EDIT: mrkni se třeba na youtube tam máš i videa jak to někdo měnil
AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz / CoolerMaster Hyper 212+ / Gigabyte 870A-UD3 / Kingston DDR3 4096 MB 1600MHz / Nvidia GeForce GTX 560 / 3X SAMSUNG F3 1TB + WD Green 1TB + SSD Samsung 840 EVO 120GB / SEASONIC 620W BRONZE / CoolerMaster Elite 330 / Windows 8 Pro

Reklama
Leo180
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomoc problém při hrání her

Příspěvekod Leo180 » 30 dub 2009 18:12

takže jak to vidím tak si musím koupit ten nový chladič Accelero S1 a k tomu je ještě dokoupit přídavný ventilátor, protože i když jsem vyčistil chladič a celou graf.kartu tak tam mám pořád 82°C na chladiči, takže jediná možnost je koupě. Jo a díky moc za ty obrázky a za rady.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů