Neustálý reset HD4870 při hraní Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

arsenyk
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Neustálý reset HD4870 při hraní  Vyřešeno

Příspěvekod arsenyk » 13 zář 2009 21:49

Dobrý den,
mám problém s HD4870 od PowerColor. Mám grafiku a ostatní vnitřnosti 1 rok, už jsem sní dohrál spoustu her na High-Detaily (GTA 4, FC2, Crysis, Dead Space).Teť při hraní GTA 4 se mi resetuje grafika asi 3x za sebou s 4 minutovými odstupy (vyběhne okno VPU recover) a pak celý chod hry zamrzne. Navíc se mi pokaždé resetuje GK když chci vstoupit do LOBBY serveru. Před a po resetu mám vždy vysoké FPS. Něco podobného se děje i v jiných hrách, třeba v Crysis mám zase 0,25 FPS jak v SP tak i v MP. V L4D se resetuje po 1 minute hrani a pak L4D zamrzne. Ve hře "Fuel" se v 4 sekundových odstupech několikrát resetuje už v menu. :crazy:

Začalo to dělat po instalaci nových Catalyst Driverů (9.9). Měl jsem Catalyst 3.5 z CD a pár aplikaci mi hlásilo: "Your Graphic driver are too old. Update them.", tak jsem si řek že stáhnu nový, stáhl jsem tedy "Catalyst SW Suite" Link: http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp . Nainstaloval -> resetoval -> a vše běželo hlace -> vypnul PC. Avšak ráno, když jsem PC zapnul, jsem měl výše zmíněný problém. Pak jsem zkusil zpětně nainstalovat starý Catalyst z CD, ale marně. Pak jsem zkoušel i jine drivery pro HD 4870, marně. Zkoušel jsem i program "Driver Cleaner Pro" pro odstranění zbytkových soubrů po ovladačích. :evil:

PS.: Zajímavé je, že těsně po všech re-instalizacich ovladačů se žádná z her NEresetovala a měla vysoké FPS. Pokaždé to začalo blbnou až po vypnutí -> zapnutí PC.

Pomohla by oprava OS (Win XP 32-bit) ?

Grafika je vyčitěná, větráky funguji,MB: MSI P35 Neo,CPU: Intel Q6600, teploty zde http://arzen.yc.cz/images/pc/teploty.jpg
Přej, bude ti přáno. Dej, bude ti dáno.

Reklama
arsenyk
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Neustálý reset HD4870 při hraní

Příspěvekod arsenyk » 15 zář 2009 07:45

Už jsem zjistil včem to vázlo. Ten Ati Suit mi přeinstaloval drivery Chipsetu. Topic vyřešen
Přej, bude ti přáno. Dej, bude ti dáno.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů