Myš jde a nejde

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Leoon
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Myš jde a nejde

Příspěvekod Leoon » 09 led 2010 15:32

Koupil jsem tuto myš..http://www.czechcomputer.cz/product.jsp ... rams.....při prvním spuštění ji XP vůbec nedetekovalo,teprve po vytažení z USB a zasunutí začala jít.Dva dny dobrý,ale pak při zapnutí PC zas jako by tam nebyla....vystrčit,zastrčit a dobrý.Nyní přestává někdy reagovat na klikání v průběhu :huh: kurzor se pohybuje.Prosím o pomoc.

Reklama
peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Myš jde a nejde

Příspěvekod peacoq » 09 led 2010 17:18

Tak ja se toho ujmu, i kdyz (asi) jde jen o to podrobne popsat:

- to, ze se mys ''neprobere'' hned po zapojeni - to se stava (nic tragckeho)
- po ''prepichnuti'' je ale ok ...nicmene mas nejake podezreni > tak zkus i jiny USB-vstup zda problem bude pretrvavar i v ruznych vstupech
(zase nic trgiskeho; USB-vstupy mphou takto reagovat, jednou je to OK, a podruhe v tom samem trebe ani nepripojis flashku, ale kdyz ji pichces do jineho vstupu, pripoji se bez problemu)
- mys jako takova (asi) mela instalacni CD s ovladacem (i kdyz nemusi mit) > preinstaluj ovladac

...ale protoze ''nereaguje na klikani, prestoze kurzor se pohybuje'', tak to vypada na mechanicky problem.

Leoon
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Myš jde a nejde

Příspěvekod Leoon » 09 led 2010 17:55

Jééé můj osobní poradce :D
Měl jsem před tím myši 2 a nedělala to ani jedna,CD k tomu nebylo,ani na stránkách GENIUSU neni žádná podpora.Takže to dám do jiného USB a uvidím :evil:

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Myš jde a nejde

Příspěvekod peacoq » 09 led 2010 18:09

Genius NetScroll 220 Laser
- na strance sice neni primo typ 220, ale je tam obecne > Product: Mouse - Model: NetScroll - Platform: Win XP > vyskoci okno: scroll.zip
http://www.geniusnet.com/geniusOnline/o ... st=default

Podejce soucasne dava odkaz na servisni stredisko (o vhodnosti tohoto NetScroll ovladace se muzes informovat i u nich):
Servisní středisko: DILERIS - Genius
DILERIS a.s., Novoveská 1262/95, 709 00 Ostrava, Tel.: +420 597 444 370, Jiná města viz http://www.dileris.cz / info@dileris.cz

Leoon
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Myš jde a nejde

Příspěvekod Leoon » 09 led 2010 19:45

NetSroll 220 a NetSrollT220 je rozdíl,to T má nějaké turbo tlačítko,ale na T ovladač je,ale napadlo mě jestli by to ta moje 220 snesla kdybych ho stáhnul a nainstaloval.

Leoon
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Myš jde a nejde

Příspěvekod Leoon » 09 led 2010 19:46


peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Myš jde a nejde

Příspěvekod peacoq » 09 led 2010 19:57

Ja nepisi o 220 a nebo o T220, ale o serii/modelu serie NetScroll, jak je uvedeno (nevim, kde jis prisel na T220).
Na uvedem odkazu -po zadani: Mouse - NetScroll - XP-, jasne vypadne serie NetScroll a nasleduji dalsi konkretni typy/modely. A kdyz tam neni Model 220, tak zvol prvni odkaz NetScroll - jako univerzalni ovladac k serii NetScroll.
To je prvni postup: drzet se specifikovane serie modelu, a pripadne potom zkusit ''nejblizsi mozny'', coz je ale jen proste pokus co to udela
(kdy je jasne, ze T220 je samostatny model vyzadujici sve ovladace a neni mozne vychazet z domnenky, ze ...220 je starsi/mozna podobna a T220 ''jen'' novejsi s ''turbo-efektem'').

Leoon
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Myš jde a nejde

Příspěvekod Leoon » 09 led 2010 20:45

Tak staženo...nainstalováno,PC i myš OK a čas ukáže jestli nebudou problémy.Zatím máš bod :smile: Jo,to nejsem tak pomalej,ale to má na svědomi internet...nějak mu nesvědčí to počasí....stahoval "rychlostí" 1,5kb/s :eh:

Leoon
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Myš jde a nejde

Příspěvekod Leoon » 15 led 2010 17:09

Takže s myší to je stejný,po spuštění PC nereagovala.....dal jsem ji jiného USB portu,tak uvidím.Jinak stále uvítám rady,zkušenosti na tento problém.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů