Seknutí kompu

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Seknutí kompu

Příspěvekod jiribori » 13 čer 2006 18:57

Mám problém, když do DVD mechaniky vložím nějaké cd, tak se mi občas stane, že po načtení se mi komp sekne a úplně zamrzne, takže klávesnice ani myš nereagují. Když komp restartuji a znovu vložím cd, tak už je vše OK. Nevíte, co by to mohlo způsobovat? Děje se mi to od doby co jsem si pořídil bezdrátovou myš a klávesnici. Nevím jestli to s tím může mít něco společného.

Reklama
seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 13 čer 2006 19:52

kdyz sem si koupil bezdratovou mys tak se mi pc zacalo jen tak sekat samo od sebe jak se mu chtelo. zkus se podivat na nejaky konflikt?
:)

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jiribori » 13 čer 2006 21:34

Koukal jsem se do správce zařízení a tam jsem žádnou neplechu nenašel. :evil:

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jiribori » 14 čer 2006 10:57

Tak jsem se dočetl, že bezdrátové sety občas ztrácejí signál, takže... :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 14 čer 2006 11:43

Zeťák si donesl domů nový komp i s bezdrátovou klávesnicí i myší - vydrželo to asi dvě hodiny mého nervačení a vztekání, než si zajel do DXT pro novou klasickou myš a klávesnici. Od té doby jsem dost alergický na slůvko bezdrát.
(Moja se taky vzteká, když něco řekne a já to neudělám :evil: Vždycky ji říkám - napiš to - protože to, co proletí luftem je za chvíli pryč. Takže žádné bezdráty!) :D

Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 14 čer 2006 22:38

:o Musim Vam oponovat panove,mam Logitech G7 a nemuzu si ztezovat (jen baterie by mohli byt silnejsi).Ale ty problemy co vy popisujete neznam.Ale taky teda nemam zadnou zkusenost s bezdratem na klavesnici,a ani me to nelaka.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů