Nejde pustit netbook

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Estic
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nejde pustit netbook

Příspěvekod Estic » 13 led 2012 23:00

Zdravím, mám problém s netbookem řady Asus Eee Family x101h, při spuštění počítače mi naskočila hláška zda chci obnovit systém z režimu spánku. Viděl jsem odpočítávání a tak jsem dal rovnou potvrdit. Jinou možnost jsem neviděl. Teď už vím, že doběhnout odpočítávání by bylo rozumnější. Netbook se vypnul a od tý doby nic. Párkrát při zapnutí blikla modrá dioda jinak nic. Je v nabíječce a nereaguje na puštění. Je starý ani ne měsíc. Samozřejmě teď jsem si přečet, že před obnovením systému MUSIM vypnout Boot Booster. Dá se s tím něco dělat? Rada tipu vytáhnout baterku a počkat jsem zkoušel. Nic. Našel jsem ještě tuto radu pro ACER http://kornel.cz/2010/02/21/jak-opravit-acer-aspir e-one-89-cerna-obrazovka-neni-problem/comment-page -1/#comments
Ale nemohu najít verzi Biosu pro Asus...
...nebo má někdo větší zkušenosti? Za jakoukoliv radu budu moc rád

Reklama
Uživatelský avatar
the ProtoType
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1437
Registrován: prosinec 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde pustit netbook

Příspěvekod the ProtoType » 13 led 2012 23:15

Potom si stáhněte tento soubor zde. Na to zde klikni a začne se ti stahovat WinRar archív s tím biosem. Ale jak tam píšou jestli si na opravu nevěříte tak to radši nedělejte.

Edit : Jinak BIOS pro tvůj netbook je přímo tady: http://www.asus.com/Eee/Eee_PC/Eee_PC_X101H/#download
Rád se naučím něco nového, takže jenom do mě. :D


Google taky dobře poradí, stačí chvilku hledat...

Estic
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde pustit netbook

Příspěvekod Estic » 13 led 2012 23:30

Děkuju...ještě prosím chybí odkaz pod zde. Jinak který OS mám vybrat na stránkách Asus pro stažení, pokud mám w7 Starter?
Tak jsem to zkusil znovu zapnout a najednou to šlo...nechápu. Přitom asi 7 hodin dělal mrtvýho brouka. Každopádně mě nechce pustit do windowsu...těsně před loginem vyhodí okno Sturtup Repair pro hledání a řešení problémů. Problém nenajde a mám dvě možnosti - vypnout nebo restartovat a tím se to celé opakuje

Uživatelský avatar
the ProtoType
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1437
Registrován: prosinec 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde pustit netbook

Příspěvekod the ProtoType » 14 led 2012 01:02

A v nouzovém režimu jde spustit?
Rád se naučím něco nového, takže jenom do mě. :D


Google taky dobře poradí, stačí chvilku hledat...

Estic
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde pustit netbook

Příspěvekod Estic » 14 led 2012 11:03

ne,,,tato aplikace mi brání i v nouzovém režimu

RBR77
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: září 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde pustit netbook

Příspěvekod RBR77 » 23 zář 2017 19:11

Zdravím,
mám Netbook WM8650, ani nevim kdo je výrobce ale při zapnutí se objevi jen logo Android a tím to končí. Jinak se dál nic prostě neděje. Pomůže někdo krok za krokem třeba co dál s tím?
Díky


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů