Mechanika zmizí

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Mechanika zmizí

Příspěvekod jiribori » 26 říj 2006 18:01

Zdárek, mám problém. Poslední dobou se mi stává, že po vložení CD nebo DVD do DVD mechaniky mi mechanika zmizí ve složce tento počítač, vůbec nereaguje na vysunutí disku po stisknutí tlačítka. Někdy pomůže restart někdy musím dokonce nouzově mechaniku otevřít a poté restartovat. Nevíte co by to mohlo způsobovat?

Reklama
seitec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod seitec » 26 říj 2006 18:18

podivej se jestli mas kabeli ke DVD vsechny spravne pripojeny popr kdyz ano tak zkus tu mechaniku dat na jinej kabel od napajeni
:)

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jiribori » 26 říj 2006 18:48

Tak jsem se na to mrknul a zdá se, že zapojení je v pořádku. Mně osobně se zdá, že se to děje pouze při používání mechaniky. Nemůže to být např. nějakým softwarem?

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 26 říj 2006 19:13

Příčiny bývají různé. Někdy to je instalovaná virtuální mechanika, někdy InCD z Nera, někdy přítomnost vira či jiného "prevíta na PC a někdy pomůže i úklid počítače (vyprázdnit všechny dočasné soubory a temp) a někdy stačí zkontrolovat HD. Může to být i zdroj a nebo vadná mechanika a to není vše.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jiribori » 26 říj 2006 19:16

Díky moc za odpověď.
To Pic: Díky za možnosti, protože jsi mě docela uklidnil. Vir u mě snad nehrozí (dávám si pozor kam lezu, ale člověk nikdy neví), Virtuální mechanika by byla jedna z možných variant, to samé InCd. No nic. Uvidím, jak se to bude vyvíjet. Ale ještě jednou díky všem za odpověď. :wink: :wink: :wink:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů