podivné chování tiskárny HP

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Petr PV
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 121
Registrován: červen 06
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

podivné chování tiskárny HP

Příspěvekod Petr PV » 24 lis 2006 09:54

čau čau... asi po týdnu jsem zapojil PC . Vše bylo OK až na tiskárnu... zapnul jsem ji system ji normálne našel a a nainstaloval jsem ovladaše ( vidim ji normálně v ovl. panelech mezi tiskárnama ) ale

-když ji zapnu tak nesvití kontrolní svetlo na tiskárně ( je zapnutá v napájení )
-a ještě porád me to hlásí- zařízení USB nebylo rozpoznáno - přitom ale bylo...

tak nevím...

Reklama
Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 24 lis 2006 10:26

Tak podobny problem jsem mel taky,kdyz jsem mel kdysi HP.Bylo to zvlastni...cely pocitac v poradku,nikde zadne svinstvo a porad to blblo.Nakonec jsem jeste ze zoufalstvi vyzkousel to,ze jsem odinstaloval ovladace,vytahnul tiskarnu z USBcka,znovu nainstaloval ovladace a kdyz prisla ta chvile,kdy jsem mel tiskarnu zapojit do USB,tak jsem ji zapojil,ale do jineho slotu,nez byla predtim.A ejhle,fungovala :D Ovsem tohle samozrejme nemuzes brat jako zaruceny postup a vzhledem k tomu,ze ti nesviti kontrolka na tiskarne,ac je zapojena,tak nevim,nevim?Kdyz ji zapnes,tak normalne nabehne?A akorat nesviti kontrolka jo?
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
Petr PV
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 121
Registrován: červen 06
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Petr PV » 24 lis 2006 10:59

jo jo system ju vidí ( prostě naběhne ) ale podle mě samotný software je asi nefunkční... nesvítí kontrolka a hlasi win že USB nemuže rozpoznat zařizení...

a odebrat a znovu přidat tiskarnu a přeinstalovat ovladače a zapojit do jineho slotu jsem zkoušel a nic... ale asi to pujdu reklamovat ... :x ale je to na h.v.o ( nevim estli se na tomfo foru nesmi použivat sprostá slova :oops: ) protože reklamace je na 2-3 tydny a ja musim tisknout protokoly :o

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 24 lis 2006 11:55

Hm,tak to je blbe.Jedine me jeste napada zkusit stahnout ovladace z netu...treba je tam nejaka novejsi verze.Ale to uz je spis takovy vykrik do tmy :-( Kazdopadne reklamace nejakou dobu trva,ale jestli je to vazne tiskarnou,tak muzes byt zas rad,ze ji mas jeste v zaruce
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 24 lis 2006 13:21

Kluci, to je podivný. Asi před půl rokem mi přestala makat tiskárna, taky HP, taky na ní systém vidí/nevidí. Přikládal jsem to tomu, že jsem inkoust doplňoval z refilu a neumím ukecat tiskárnu, že kartridge je zase (jako) nová a tiskárna jednoho krásnýho dne usoudila, že inkoust došel a přestala komunikovat. Jak vidím, tak problém bude asi jinde a nebude tedy od věci se do problému ponořit hlouběji.

Co se týče sprostých slov. Samozřejmě, že mezi slušnými lidmi, a to tady jsme všichni, se jejich užívání snažíme vyhnout, ale někdy to nejde jinak. Drtivá většina, takzvaně sprostých slov, je známa (a to včetně jejich významu) již dětem předškolního věku, a to tady není nikdo. Troufám si tvrdit, že se asi nikdo z nás neosype, když někdo shrne situaci stručným: "je to v prdeli", nebo na Slovensku: "je to v piči". Stejně tak, jistě neurazí, když je něco na hovno (na piču). Všimněme si, jak to mají Slováci jednodušší. :lol: K lepšímu porozumnění mých slov, doporučuji vyhledat na síti sítí skeč pana Matonohy-Otevřený dopis KSČM (já jsem ho dostal poštou pod názvem: matonoha dopis.wm) :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 24 lis 2006 14:55

karlos píše:...když někdo shrne situaci stručným: "je to v prdeli", nebo na Slovensku: "je to v piči". Stejně tak, jistě neurazí, když je něco na hovno (na piču). Všimněme si, jak to mají Slováci jednodušší...

:lol: :lol: :lol:
No to je fakt na picu,jak to maji ti Slovaci do pice jednodussi :D

Kazdopadne co se tyce tech HP,tak mam pocit,ze se posledni dobou dost sypou.Nedavno se tu resil nejaky problem s multifunkcni,ted zas tohle...no toto.Ale je fakt,ze kdyz jsem si ted kupoval multifunkci do kancelare, tak jsem nakonec sahnul po PIXMe MP150 od Canonu a musim rict,ze "fici jak vitr" a maximalni spokojenost :P Kdyz jsem si tu pak pocetl,jak dotycnemu drhla pri scanu cteci hlava o sklo a podobne libustky,tak jsem rad,ze jsem se nakonec rozhodl takhle,protoze HP se v mem vyberovem rizeni dostalo az do finale prave s Canonem.
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
Petr PV
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 121
Registrován: červen 06
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Petr PV » 24 lis 2006 16:13

Karlos ... diky ti aspon jeden krat jsem se dnes upřimně zasmal - jak jsi to stručne vystihl ty sprostá slova -
"je to v prdeli", nebo na Slovensku: "je to v piči"
a jak to dopadne s moji HP dam vědět...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Podivné chování touchpadu v MS Excel
    od Peťa » 13 čer 2023 16:58 » v Kancelářské balíky
    4
    2038
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    16 čer 2023 08:19
  • Výběr tiskárny, termotiskárny a tiskárný na EET lístky
    od GawneR » 27 čer 2023 15:22 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    511
    od GawneR Zobrazit poslední příspěvek
    27 čer 2023 15:22
  • Libre Office Calc - Divné chování při kopírování textu Příloha(y)
    od EZumrova » 02 dub 2024 08:12 » v Kancelářské balíky
    14
    2139
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    05 dub 2024 19:11
  • Inkousty do tiskárny-origo či kompatibilní
    od Prorock » 25 pro 2023 16:54 » v Vše ostatní (hw)
    14
    2445
    od Prorock Zobrazit poslední příspěvek
    25 úno 2024 17:29

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů