winlogon.exe vir+prosim o kontrolu logu

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

timoty
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod timoty » 29 dub 2007 19:35

No tak zrovna updatuje takže uvidím... Jinak už mám 3 instalaci windows (nebo 4.!?) za 2 dny, to jsem ještě nezažil... To jak jsem psal ráno, že se bojím restartovat PC tak to bylo oprávněné... Restartoval jsem to a stejný problém :x ... Neví někdo z vás čím to mohlo být když to nebyl vir (mám dojem že to Kaspersky asi sám při bootu smazal (ten "winlogon.exe"), aniž bych mu to ale povolil...??? Disk mi vždy při bootu prostě udělal "LUP".

Jinak když mám KIS a běží mi antihacker (což je vlastně firewall?) tak nemusím používat Keria? Vyrovná se ten antihacker zebezpečním Keriu?

Díky za odpovědi i za rady.

Reklama
Uživatelský avatar
fredik
člen Security týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4680
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod fredik » 29 dub 2007 19:50

Osobně KIS neznám takže ti přesně neřeknu proč ti ho odstraňoval při restartu. Šlo by ten soubor tam nahrát i přes instalačku Win.

Pokud používáš antihacker a máš ho zapnutý v KIS tak je zbytečné mít nainstalované Kerio (dokonce není doporučeno mít víc aktivních firewallů), jedině že by ti nevyhovoval a chtěl jsi používá kerio (třeba ze zvyku) tak ho můžeš vypnout. Ale pokud s ním nemáš problémy tak nevidím důvod proč ho nepoužívat.

Takže aby jsi se v tom nezamotal tak používej KIS. Podle posledních Leak-testů byl na tom líp jak Kerio.
Kdyby jsi se chtěl mrknout tak můžeš zde: Leak-tests results

Hind
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Hind » 30 dub 2007 09:58

to fredik: dík, za pomoc s logem, problem s virem odstranila aktualizace

Uživatelský avatar
fredik
člen Security týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4680
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod fredik » 30 dub 2007 10:23

nemáš za co Obrázek


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 5 hostů