Prosím o kontrolu logu

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

lopma
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: září 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím o kontrolu logu

Příspěvekod lopma » 11 zář 2017 21:04

Zdravím,
už teď děkuji, já bych se takhle daleko nedostal. Jsem podstatně starší ročník a už mi to "hlava nebere".
Téma do sekce problém s HW jsem nezadal. Měl jsem zato, že je většina možností vyčerpaná. Uvažoval jsem o tom, že počítač rozeberu a začnu ho skládat na nové základní desce. Měl jsem takový pocit, že problémy, kterými to začalo (odpojování HDD a DVD) mají nějakou souvislost se zákl. deskou. Teď se to však stane jen ojediněle. Zkrátka se v tom docela ztrácím.
Pokud by bylo užitečné založení nového tématu "problém s HW" tak to udělám.

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím o kontrolu logu

Příspěvekod jaro3 » 11 zář 2017 23:05

problém s grafikou je dominantní , pak chyby na disku (?):

nvlddmkm.sys (NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 385.41 , NVIDIA Corporation)
NTFS.sys NTFS.sys+cca34 fffff802`d7bd0000 fffff802`d7e13000 0x00243000 0x634a21b1 15.10.2022 4:57:53
nvlddmkm.sys nvlddmkm.sys+8f11d0 fffff804`e1b80000 fffff804`e2ab3000 0x00f33000 0x599b590e 22.8.2017 0:05:02 ntoskrnl.exe ntoskrnl.exe+1c2075 fffff801`b6a98000 fffff801`b7321000 0x00889000 0x597fd80d 1.8.2017 3:23:25 Msfs.SYS Msfs.SYS+1000 fffff804`538d0000 fffff804`538e0000 0x00010000 0x00000000

Chyby souborů SYS jsou obvykle způsobeny chybným softwarem nebo poškozenými soubory ovládačů zařízení. Z důvodu důležité funkce Msfs.sys MSDN Disc 5 a dalších funkcí Windowsu, jakékoli narušení nebo poškození tohoto souboru může vyvolat závažné chyby v systému, které se projeví "modrou obrazovkou" (BSOD chybou). Pro více informací se prosím podívejte na níže uvedené "Příčiny chyb Msfs.sys".
Kdy dochází k SYS chybám?

Chyby SYS, jako například chyby související s msfs.sys, se nejčastěji vyskytují během zapínání počítače, spouštění programu, anebo pokud se ve vašem programu snažíte použít konkrétní funkci (např. tisk).

Časté chybové zprávy k Msfs.sys

Většina chyb msfs.sys, které zaznamenáte, budou chybové zprávy "modrá obrazovka" (známé taky jako "BSOD" chyba nebo chybová zpráva "STOP"), ke kterým dochází ve Windows XP, Vista, 7, 8 a 10:
"Byl zjištěn problém. Aby se předešlo poškození počítače, došlo k vypnutí Windowsu. Zdá se, že problém byl způsoben následujícím souborem: Msfs.sys."
":( Váš počítač se dostal do problémů a musí být restartován. Právě shromažďujeme potřebné informace a restart spustíme za vás. Pokud chcete vědět víc, můžete si později tuto chybu msfs.sys vyhledat online."
"STOP 0x0000000A: IRQL_NOT_LESS_EQUAL – msfs.sys"
"STOP 0x0000001E: KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED – msfs.sys"
"STOP 0×00000050: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA – msfs.sys"

Ve většině případů, se modrá obrazovka msfs.sys zjeví po nainstalování nového softwaru nebo hardwaru. Modrá obrazovka u msfs.sys se může objevit během instalace programu, nebo v momentu, když je spuštěný program msfs.sys pojený se softwarem (např. MSDN Disc 5), nebo v případě nahrání ovladače Microsoft, či během zapínání/vypínání Windowsu. Při řešení tohoto problému je klíčovou informací uchovaný záznam o tom, kdy a kde došlo k chybové zprávě STOP.


SYS
msfs.sys

ID článku:

695368

Autor článku:

Jay Geater

Naposledy aktualizované:

2. září 2017

Bezpečnost:
Neznámý

Oblíbenost:
Stáhněte nyní
Oprava registru SYS



Více informací



Tweet

Doporučení: Zkontrolujte svůj PC kvůli msfs.sys poškození registru

Příčiny Msfs.sys chyb

BSOD chyby u Msfs.sys mohou být způsobeny různými problémy souvisejícími s hardwarem, firmwarem, ovladači nebo softwarem, přičemž mohou ale taky nemusí souviset s MSDN Disc 5 softwarem nebo Microsoft hardwarem.

Tyto msfs.sys chyby mohou být konkrétně způsobeny:
Nesprávně nakonfigurované, staré nebo poškozené MSDN Disc 5 ovládače zařízení. (nejčastější)
Poškození registru Windows z důvodu aktuálně provedené změny (instalace nebo odinstalování) softwaru spojeného s msfs.sys.
Napadení virem nebo škodlivým softwarem poškodilo soubor msfs.sys nebo související programové soubory MSDN Disc 5.
Konflikt hardwaru po nainstalování nového Microsoft hardwaru nebo hardwaru souvisejícího s msfs.sys.
Poškozené nebo odstraněné systémové soubory po nainstalování softwaru nebo ovladačů spojených s MSDN Disc 5.
BSOD chyba msfs.sys způsobená poškozením hard disku.
Chybová zpráva STOP pro msfs.sys z důvodu poškození paměti (RAM).

Co je Nvlddmkm.sys?

Nvlddmkm.sys je typem souboru SYS, který se spájá s Windows 8 Pro vytvořeným Microsoft pro operační systém Windows. Poslední známá verze Nvlddmkm.sys je 1.0.0.0, která byla vytvořena Windows. Tento soubor SYS dosáhl v hodnocení oblíbenosti 3 hvězdiček a v hodnocení bezpečnosti "Neznámý".
Co jsou SYS soubory?

Soubory SYS, jako např. nvlddmkm.sys patří k ovladačům zařízení nebo důležitým systémovým souborům od třetích stran (např. Microsoft), které se dodávají jako součást operačního systému Windows. Většina souborů SYS umožňuje internímu hardwaru počítače nebo připojenému hardwaru, například tiskárně, komunikovat se softwarovými programy třetích stran (např. webovými prohlížeči, textovými procesory, Windows 8 Pro) a operačním systémem (např. Windows).

Další soubory SYS jsou důležitými systémovými soubory, tzv. "ovladači zařízení režimu jádra", a používají se na spuštění Windows operačního systému. Soubory jako "CONFIG.SYS" obsahují konfigurační nastavení a určují, který ovladač zařízení má být operačním systémem načítán. Bez souborů ovladačů, jako např. nvlddmkm.sys, byste neuměli provést ani tak jednoduché úkoly jako je tisk.
Proč mám SYS chyby?

Chyby souborů SYS jsou obvykle způsobeny chybným softwarem nebo poškozenými soubory ovládačů zařízení. Z důvodu důležité funkce Nvlddmkm.sys Windows 8 Pro a dalších funkcí Windowsu, jakékoli narušení nebo poškození tohoto souboru může vyvolat závažné chyby v systému, které se projeví "modrou obrazovkou" (BSOD chybou). Pro více informací se prosím podívejte na níže uvedené "Příčiny chyb Nvlddmkm.sys".
Kdy dochází k SYS chybám?

Chyby SYS, jako například chyby související s nvlddmkm.sys, se nejčastěji vyskytují během zapínání počítače, spouštění programu, anebo pokud se ve vašem programu snažíte použít konkrétní funkci (např. tisk).

ntoskrnl.exe
https://www.reviversoft.com/cs/blog/201 ... -of-death/

zkus nainstalovat znovu grafickou kartu , nejspíš jsou poškozené.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

lopma
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: září 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím o kontrolu logu

Příspěvekod lopma » 12 zář 2017 18:05

Zdravím,
aktualizace ovladačů graf. karty jsem nechával automaticky stahovat programem GeForce Experience. Byla to chyba, dnes jsem nainstaloval ovladač výrobce graf.karty a vše se okamžitě zlepšilo.
Občas, při hraní Zaklínače (asi po 20 minutách) to ještě spadne, ale bude to asi chybou na systémovém HDD. Proběhne hláška "System bude ukončen po závažné.....", přesně si nepamatuji jak to bylo. Následuje restart a probíhá "Scanning and repairing drive (C:)". Nechal jsem to běžet asi dvě hodiny a potom jsem to vypnutím PC přerušil. Počítač normálně naskočil. No nevím co se dá na SSD opravovat. Bude třeba vyměnit HDD?

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím o kontrolu logu

Příspěvekod jaro3 » 12 zář 2017 19:46

SSD opravit nejde , problémy se budou zvyšovat , někdy se poškodí ovladače grafiky , jindy zase něco jiného.
I ve windows jsou chyby , musel bys zkontrolovat ty soubory , které jsem sem zkopíroval.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

lopma
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: září 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím o kontrolu logu

Příspěvekod lopma » 12 zář 2017 22:39

Spustil jsem znova HD TUNE, na obou discích to hlásí chyby. SSD je starší, ale ten druhý je v kompu asi měsíc. Je to i možné, ale málo pravděpodobné. Zkrátka ještě jednou poděkuji a pokusím se to řešit zkouškou v jiných počítačích. Ty soubory dokážu otevřít, ale nevyznám se v tom. Když bude nejhůř tak to odnesu do opravny.
Díky.

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prosím o kontrolu logu

Příspěvekod jaro3 » 13 zář 2017 10:40

Jo i ten druhý disk není OK.
(2) WDC WD1004FBYZ-01YCBB2
000000000EC7 Čas na roztočení ploten

Čas potřebný k roztočení ploten. S časem se zhoršuje, avšak poměrně pomalu. Náhlá změna značí poškození motorku otáčejícího plotny.

ten by stál za reklamaci.

V servisu Ti asi nic neopraví , řeknou , že disky jsou KO.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů