windows Me

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Baca
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: únor 06
Bydliště: Osek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Baca » 30 bře 2006 16:30

To máš pravdu, třeba náš poetista:-) ( tím ho samozřejmě zsravím:-))

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 31 bře 2006 06:22

Díky za pozdrav. Jen se lehce vyjádřím k tvé omluvě za starání ohledně virové hlášky. Kdysi mi jeden známý řekl, že TV zpravodajství, má-li být objektivní, musí poskytovat pouze informace a zdržet se jakýchkoliv komentářů. Je jen na mně, co s tou informací udělám a jak jí zužitkuji. Přesně tak jsi postupovala a je to správné. Informovala jsi, že prý je tam virus a konec. Je to podobné, jako u mého oblíbeného sexu. Představ si, že uvidíš v čekárně na venerologii dívčinu o jejíž přízeň se já budu ucházet. Pochopitelně mě, jako dobrá kamarádka na tuto skutečnost upozorníš. Pokud budeš blbá kamarádka, dodáš k tomu tisíc a jedno moudro, proč jít od ní dál. Pokud budeš opravdu dobrá kamarádka, odpustíš si komentáře a rozhodnutí, jak s touto informací naložit, necháš jen na mně. A já se budu moci svobodně rozhodnout, zda ano, či ne. Co když byla na té venerologii jen doprovodit kamarádku a čekala tam na ní, nebo šla na oční a jak je slepá, tak si popletla tabulky na dveřích? Nebo je jen blondýnka, chtěla si nechat zvětšit prsa a myslela si, že venero je odvozené od vemeno... :wink:
(nemám nic proti blondýnkám, naopak, mám v jejich řadách mnoho velmi dobrých kamarádek)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Baca
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: únor 06
Bydliště: Osek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Baca » 31 bře 2006 11:17

Teda tole by mě nikdy nenapadlo, to ti musím fakt říct.


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů