chyba explorer.exe (vyřešeno)

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 21 říj 2006 19:09

Tak je to tady:

Sat Oct 21 17:12:18 2006 => Offending value found in HKLM\Software\Licenses: {k7c0db872a3f777c0} !!!
Sat Oct 21 17:12:20 2006 => Object "spywarestrike Trojan" found in File System! Action Taken: No Action Taken.

V editoru registrů (Start/Spustit/napiš regedit a potvrď) si otevři menu Úpravy/Najít, dej vyhledat hodnotu {k7c0db872a3f777c0} a smaž ji.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Reklama
wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wichin » 21 říj 2006 19:16

smazal jsem to a problemy s explorerem setrvávají.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 21 říj 2006 21:00

Takže šmejdem to nebude. Ještě se chci zeptat, co máš za myš? Zaráží mě totiž ten nespecifikovaný Mouse Driver, který máš nainstalovaný. Ještě jsem se s ním nesetkal.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Scharf Josef
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 122
Registrován: duben 06
Bydliště: Vsetín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

explorer

Příspěvekod Scharf Josef » 22 říj 2006 11:22

Pěkný den.Mě tohle dělá,když stáhnu film z DC a chci ho hned poklikáním pustit.Tak teď to dělám tak,že otevřu
WMP a přes něj pustím film.javascript:emoticon(':D')
Very Happy

wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wichin » 22 říj 2006 12:40

Bezdrátovou yakumo wireles. http://www.amazon.de/YAKUMO-Wireless-Mo ... K0/2?pf=pc
Ten explorer už neřešme. Hlavní je, že to není nějakým šmejdem. Si na to zvyknu to pořád zavírat.
Ostatně je dobré jednou za půl roku naformátovat hadr a nahrát system znovu. Souhlasíš?
Jsem na internetu pořád a přiznám se, že se "nestydím klikat " všude.
Jen dostat do pc zase všechny ty programy a ovladače je nadlouho. Kdybys znal dobry a jednoduchy program-fintu dej mi vědět. Použil jsem jednou double driver a ten mi moc nepomohl.
Díky ti moc za pomoc. Jsi ochota sama. Zatím čabas

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 22 říj 2006 22:24

Není to pravidlo, že bys měl každého půl roku přeinstalovat systém. Ale jestli kromě klikání ještě zkoušíš instalovat a odinstalovávat všechno možné, tak bych ti to i doporučoval.

Jinak fintu na to mám, protože já se taky nesnažím držet wokna, dokud nechcípnou úplně. :D Můj osobní názor je nesnažit se opravovat problémy třeba 14 dní a pak se možná ani nedobrat k výsledku, ale radši věnovat 2 dny reinstalu a vědět, že jsem v pohodě. Za ty roky jsem si vychytal pár věcí, kterých se držím:
- systémovou partition mám minimální - 10 GB
- mám na ní nainstalované jen wokna a programy; hry, obrázky, dokumenty a jiné kravinky mám na jiných partitions/discích, abych nemusel dělat zálohy
- mám vytvořenou osekanou instalačku Win XP SP2 o velikosti cca. 200 MB pomocí programu nLite. Tímto způsobem jsem se zbavil spousty otravných částí woken a zvýšil tak stabilitu celého systému
- instalačky softwaru, který používám mám spolu v jednom adresáři na jiném disku a uspořádané tak, že jejich instalace po kompletním reinstalu s formátem je rychlá záležitost. Jen pro infiormaci - formát, instalace woken a softwaru (celkem asi 4 GB na disku) je záležitost 4 hodin. Samozřejmě soubory s uloženým nastavením jednotlivých programů mám uložené u instalaček těchto programů
- no a poslední finta, kterou jsem zavedl po posledním reinstalu je image disku. Prostě jsem po posledním reinstalu ty zmiňované 4 GB uložil jako image na DVD pomocí Acronis True Image a od teď bude reinstal záležitostí max. 1 hodiny, protože si prostě tento image přehraju na zformátovaný disk a už je všechno i nastavené :wink:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

nejede mozila

Příspěvekod wichin » 22 říj 2006 23:25

chytre. Já se snažím udržovat pc čisté, dělám kontroly každý den, jak nodem tak adawarem spyware doktorem a jiné. Hadr mám rozdělenej na 40 a 80 giga. 40 pro system.
Ted řeším zas jiný problém. Nejde mi spustit mozila. Ve správci uloh je videt, že jede, ale fyzicky nejede.
Ted musím používat explorera. Nevíš v čem může být chyba? reinstal nepomohl a začalo to dělat z ničeho nic.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 23 říj 2006 08:15

Tak zrovinka tohle se mi stalo včera. Nainstaloval jsem si nejnovější verzi Firefoxu. Zkusím jej spustit a nic. 5x jsem klikal na ikonku na Ploše, hodiny 2-3 vteřinky přesýpaly a konec. Pak jsem se díval do Taskmanageru a taky jsem zjistil, že FF je zapnutý. Až jsem ho v Tasku vypnul, tak se dal spustit normálně.

wichin
Level 3
Level 3
Příspěvky: 559
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod wichin » 23 říj 2006 08:22

HOJ, JÁ JSEM TO ROZJEL AŽ PO3 HODINÁCH. NAINSTALOVAL JSEM MEZI TÍM OPERU A MUSÍM CHVÁLIT. ZAČÍNÁM SI NA NI ZVYKAT. MOZILA MI JEDE NĚJAK SEKANĚ A OPERA V POHO.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 24 říj 2006 21:05

To jsem rád, že ses přidružil k nám Operákům :wink:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot] a 3 hosti