heslo v ICQ

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 03 říj 2007 22:29

majkll píše:Když nikdo to heslo neví, tak to snad nevadí :D :D :D


Mno kdyz si to myslis... Ale kdo chce kam pomozme mu tam takze davej si dal vsude stejny hesla...
Obrázek

Reklama
Uživatelský avatar
Sigondis
Level 1
Level 1
Příspěvky: 83
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Sigondis » 04 říj 2007 08:28

Už se mi to stalo také.Heslo na ICQ může být maximalně 8 místné,tak zkus použít jest-li máš heslo delší pouze jenom prvních osm znaků.
CPU:IP4 650 3.40GHz, MB:ASRock 775i915PL-SATA2, RAM:GoodRAM 2x512 MB PC3200 DDR, VGA:Saphire X1600PRO, HDD:Seagate Barracuda 80GB
Notebook HP Pavilion DV5-1120 AMD Turion X2 Dual-Core Mobile RM-72, 2.0GB RAM, ATI Mobility RAdeo HD 3450

Uživatelský avatar
melior
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 977
Registrován: září 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod melior » 04 říj 2007 11:03

JJ heslo na icq muze mit max. 8 znaku, a myslim ze jen pismena a cisla 1-9 (nevim proc ale 0 mi to nebralo). navic je case sensitive. takze zkus prvnich 8 pismen / cisel hesla

Uživatelský avatar
cranberiss
Level 2
Level 2
Příspěvky: 173
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Icq

Příspěvekod cranberiss » 04 říj 2007 16:46

Měl jsem stejný problém, nebo resp. podobný, chtěl jsem přejít z icq 5.1 na icq 6, nainstaloval a chtěl jsem se lognout, napsal jsem heslo, ale nepustilo mě to, přitom jsem ho zadával správně, po chvíli koumání jsem došel k jednomu názoru, že hesla v icq 5.1 mohla být max. 8.- místná, načež v icq 6 jen 7.- místná, já měl 8.- místné a do icq 6 jsem ho prostě "nenarval" potom jsem si nechal vygenerovat nové heslo přes icq.com/help tuším a potom jsem ho ručně opsal přes e-mail, pozor, jestli heslo kopírujete, tak Vám nebude fungovat, musíte ho napsat ručně.

No nic, zkuste a uvidíte. :idea:

Uživatelský avatar
Jožka7
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: březen 07
Bydliště: jižní Morava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jožka7 » 05 říj 2007 07:50

Mně se to taky stalo, vyřešil jsem to pomocí icq.com, když si pamatuješ e-mail, který jsi zadal při registraci, mělo by to být bez problémů... A ta doplňující otázka. Faktem, je, že ve mě taky pořádně hrklo, když to nešlo spustit.

Uživatelský avatar
melior
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 977
Registrován: září 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod melior » 05 říj 2007 09:03

Ja to resim pres alternativni klienty :) napriklad miranda nebo qip.

imho heslo kratsi nez 7 znaku uz neni povazovano za bezpecne (a to jeste zalezi na tom z ceho je).
Osobne pouzivam 10 mistna hesla a kde to nejde tak 8 mistna s kombinaci velke male pismena, cisla a specialni znaky !@#$%&- ... docela hnusarna ze icq toto nepodporuje

Heliport
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Heliport » 29 led 2008 01:31

Lidičky, proč pořád používáte to ICQ? V ostatní světě se používá jen ve zlomku procenta!!! Vždyť to je tak nebezpečná záležitost. Přece existují jiné a bezpečnější programy a některé umějí daleko více než to ICQ. Např. Google Talk, Jabber atd. A když už musíte mít ICQ, tak používejte raději Mirandu, nebo QIP a ty umějí vícemístné heslo.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 29 led 2008 09:05

to nemuselo být. podívej na datum.to už je dost dlouho :wink: neobnovuj stará témata
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1350
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů