Kecálkové (používáte ICQ, Skype, ..??)

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Jaký používáte kecálky?

ICQ
13
37%
Miranda
4
11%
Joomlu
0
Žádná hlasování
Skype
10
29%
Windows Messenger
0
Žádná hlasování
QIP
6
17%
Jiné
2
6%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Kecálkové (používáte ICQ, Skype, ..??)

Příspěvekod Mister.G » 17 pro 2006 18:37

Ahoj
Kdysi jsem měl ICQ, ale jednou se začalo pěkně kekelit a to i při aktualizaci. Zrušil jsem ho a to bylo dobře, protože po čase začal chodit ten vir.
Teď bych chtěl zkusit nějakej jinej, protože k ICQ už důvěru nemám, ale nevim jakej.
Proto jsem sem hodil anketku. Kdyžtak zahlasujte a napište proč je podle vás ten konkrétní kecálista nej. Můžete sem napsat i ten, který neni v odpovědích.
Díkes všem.

mod. by Ltb - upraven název příspěvku
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

Reklama
Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Koja » 17 pro 2006 19:59

Mno Miranda je celkem slušná..ale moc se mi nelíbí :lol: ... doporučuju vyzkoušet QIP, používáme ho načerno ve škole a doma ho mám pod druhým systémem a vůbec si nemůžu stěžovat :bigups:
Everybody lies so don't trust anyone. :)

Uživatelský avatar
Aime
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Aime » 17 pro 2006 20:25

:smile: už se to tu probíralo a možná to ani není tak dlouho. Ale jinak u mě zvítězil QIP a ICQ mám jen tak ....co kdyby. Pravidelně aktualizuji verze a nemohu si stěžovat.
Život je boj a tak se klidně pozabíjejte. Já s dovolením projdu. ;-))

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 17 pro 2006 21:08

Kvík. :woot:
Ehm, pardon. :oops: Chtěl jsem napsat QIP.
4ever.

Uživatelský avatar
Mikka.M5
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 105
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mikka.M5 » 20 pro 2006 00:46

Jednoznačne QIP pokud nepoužíváš často posílání souborů na neveřejnou IP (to z veřejný nejde), a pokud máš neveřejnou IP asi nepůjde posílání souborů vůbec. Jinak nejlepší vychytávka v QIP je to, že ti to ukáže když nekdo zjišťuje tvůj stav nebo když se ti chystá napsat a to že máš v jednom okne víc lidí s kterejma kecáš, miranda je side dobrá, ale né pro lidi co sou líní to kdovíjak dlouho nastavovat, aby to dělalo všechno co chceš, QIP jen nainstaluješ a jediný co uděláš v nastavení, aby to rozumně fungovalo, je že povolíš posílání souborů...
CPU Core 2 Duo 1,86Ghz, RAM 2x2GB DDR3, HDD WD 250GB+1,5TB, VGA Intel GMA 4500

Wolf
Level 2
Level 2
Příspěvky: 166
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Wolf » 20 pro 2006 02:47

Výhradně Mirandu dámy a pánové. Estli jste někdy slyšeli o Wolf's Profi Miranda-Packu, tak hádejte, kdo je jeho autorem :D . Kdyžtak http://www.wpmp.vyrobce.cz
Šrot1: MUZEUM :smile: AMD Am5x86 133MHz, MB Octek Hippo 15, ATi 3D Rage II+DVD, 128MB EDO RAM, síťovka, vypalovačka, rádiový tuner, USB, Win98SE/DOS
Šrot2: NB ASUS F5VL: Intel Core 2 Duo 2GHz, ATi Mobility Radeon X2300, 2GB RAM, HDD 250GB, Win Vista

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 23 pro 2006 02:40

:? Nezlob se na mne Wolfe. Právě jsem ten pack vyzkoušel. Graficky i funkcemi se mi moc líbil. Ale "žrala" mi ta Mirča 30 až 38% CPU (neustále) což se mi nelíbilo tak šla Mirča zase pryč. :?

Wolf
Level 2
Level 2
Příspěvky: 166
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Wolf » 25 pro 2006 14:24

shark1359 píše::? Nezlob se na mne Wolfe. Právě jsem ten pack vyzkoušel. Graficky i funkcemi se mi moc líbil. Ale "žrala" mi ta Mirča 30 až 38% CPU (neustále) což se mi nelíbilo tak šla Mirča zase pryč. :?

Jasný že se nezlobím. Tolik ale žrát nemá. Tipuju, že se ti nějakej plugin pohádal s něčím jiným v počítači. :evil: :twisted:
Šrot1: MUZEUM :smile: AMD Am5x86 133MHz, MB Octek Hippo 15, ATi 3D Rage II+DVD, 128MB EDO RAM, síťovka, vypalovačka, rádiový tuner, USB, Win98SE/DOS
Šrot2: NB ASUS F5VL: Intel Core 2 Duo 2GHz, ATi Mobility Radeon X2300, 2GB RAM, HDD 250GB, Win Vista

Uživatelský avatar
gena17
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: duben 06
Bydliště: Břeclav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod gena17 » 25 pro 2006 16:19

Pořad někde čtu že ICQ :evil: rozesílá vir ale nechápu jak když nechci přijat soubor od cizího, tak ho nepřímu, ani cizí kontak.Tak jak by se ke mě mohl dosta :oops: Sem sice lajk na PC :lama: Muže mě to někdo vysvětlit ? :oops:

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 25 pro 2006 18:09

. . . mno. Nevím,jestli ti to vysvětlím dost erudovaně ale toto je asi tak vše co o tomhle zvířátku vím od doby co se začal masově šířit. Jedná se o Win32 Stration/Warezov. Myslím že to bylo někdy v říjnu co se začal šířit po vlnách a do dnes ho již existuje několik verzí a díky lidské důvěřivosti nebo nevědomosti se mu daří dál. Šíří se jednak klasicky E-maily - mne osobně již do mailu přišly 3 různé verze. A proto: Přijde-li do mailu cokoliv co na mne mluví anglicky nebo jinou řečí - ať hlavička blábolí o čemkoliv tak NEOTVÍRAT a raději okamžitě z voleje - MAZAT.
No a dále se ůspěšně šíří přes ICQ. Připadá mi že snad byl vyroben speciálně pro ICQ protože se mu daří hodně a dlouho. Většinou to vypadá tak že důvěřivému uživateli příjde od kohokoliv Z JEHO KONTAKTLISTU odkaz na rádoby zajímavý obsah a to jak s příponou .exe tak třeba i .jpg . Důvěřivec který si myslí že kamarád z jeho seznamu přátel mu posílá nečo vtipného na takový odkaz klikne (je to přece od známého,ne ?) a malér je na světě. Pamatuji se že jeden z posledních odkazů zněl nějak jako "look at my office party.jpg" nebo podobně. Nejlepší/nebo nejhorší na tom je to, že když pak chcete spílat dotyčnému od koho vám ten odkaz přišel tak většinou v tu dobu neměl vůbec zapnuté ICQ a o ničem neví.
Důsledkem infekce pak bývá: zpomalení internetu,vypnuté aktualizace Windowsů které nejde zprovoznit,to samé u antiviru NOD32 a různé jiné neplechy které silně znemožňují cokoliv s PC. Vyskakují různá varovná okna,restarty atd.
Dále vám tento zmetek do počítače začne stahovat z netu další smetí a své kamarády.
Jelikož se mu v ICQ daří tak se okamžitě spřátelí se všemi ve vašem kontaktlistu a ať už máte ICQ vypnuté nebo zapnuté - vašim přátelům začnou od vás chodit stejné odkazy z kterého jste byl infikován vy a tak pořád do kola. Připočtete-li k tomu že ho sem tam najdete v mailu a stalo se i to že se v jednom dni objevilo několik jeho variant - mají antivirové společnosti docela fušku. Antiviry dokážou většinu jeho verzí detekovat - ale většinou až po té co ho máte v PC,což je pozdě a jeho odstranění není jen záležitostí přesunu do karantény a výmazu. S úspěchem se ho daří odstranit až růčo za pomocí Avengera a dalšího "vercajku". To už je ale na dlouhé psaní a celkové zasažení PC se v drobnostech liší.
Ufff. Snad jsem to popsal bez nějakých závažných závad. Takhle nějak to laicky vidím já.

Warezov vás nedostane anonymně ale příjde vám OD PŘÍTELE :twisted:
Naposledy upravil(a) shark1359 dne 25 pro 2006 18:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
gena17
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: duben 06
Bydliště: Břeclav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod gena17 » 25 pro 2006 18:43

:o Diky za vysvětlení :idea:

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 25 pro 2006 18:49

:bigups: Ouki douki :D


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti