kerio&icq

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

weedcolour
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 138
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

kerio&icq

Příspěvekod weedcolour » 24 bře 2007 11:49

zdravím vspolek,jen tak pro jistotu,zkoušel jsem se švagrovou vysílačku icq a kerio firewall se ptal or povolit /zakázat:nad tim je na zaškrtnutí -příště už se neptat zaškrtnul jsem-platí to tedy jen pro tu aktuální operaci tj,jen na akci švagrvysílačka příští někdo jinej se kpf opět zeptá jestli povolit/zakázat :wink: :idea: díky za možnou odpověď

mod. by Ltb - přesun z "Viry, antiviry, firewally" do kategorie "Komunikace na internetu"
amdathlon643800+dual core,2*512MB,MSIk9nneonForce550,geforce7600gt seagate VIIbaracuda320GB Linux(x86_64amd)Ubuntu-8.10-Interpid Ibex-zatím
Bible-Jan 14,6-Ježíš mu odpověděl:Já jsem ta cesta,život a pravda.Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.

Reklama
Uživatelský avatar
fredik
člen Security týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4680
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod fredik » 24 bře 2007 13:48

Icq nepoužívám tak nevím co je to vysílačka, zkus to trochu upřesnit pro neznalé.

Teď je otázka jestli to chtělo komunikovat s internetem, nebo spouštět další aplikaci, ale asi pravděpodobně tu komunikaci. Funguje to následovně jestli si dal jak jsi psal příště se neptat tak si povolil danému programu komunikaci (otázka jestli to byla příchozí či odchozí) a je jedno jestli budeš povídat se švagrovou nebo s někým jiným.


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů