Vir na Facebooku

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Terkela12
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červenec 14
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Vir na Facebooku

Příspěvekod Terkela12 » 27 črc 2014 17:43

Dobrý den, dnes jsem zapnula facebook a začalo mi od většiny mích přátel chodit podobné otázky jako "co to je?". U mě v mém chatu není ani známka po tom, že by se něco odeslalo. Vůbec nevím o jaký druh viru jde, a jak jsem ho mohla dostat. Jelikož já samotná počítačům moc nerozumím, tak si s tím nedokážu poradit. Jediné co mě napadlo, je spustit test antiviru. Poradíte mi prosím co s tím? Děkuji

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Vir na Facebooku

Příspěvekod guest » 27 črc 2014 17:48

V sekci HijackThis požádej o kontrolu logu, návod - viewtopic.php?t=5119

VSmanCZ
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2157
Registrován: duben 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vir na Facebooku

Příspěvekod VSmanCZ » 27 črc 2014 17:48

Včera tu na fóru bylo několik témat, kde se to řešilo. Většinou je to tím, že klikneš na nějaký odkaz a ono Ti to bez tvého vědomí odesílá zprávy atd.
Dej si log z programu HijackThis do stejnojmenné sekce zde na fóru a postupuj dle pokynů.
Návod na použití programu viewtopic.php?f=70&t=5119&p=24386#p24386

Terkela12
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červenec 14
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Vir na Facebooku

Příspěvekod Terkela12 » 27 črc 2014 18:49

Děkuji moc za radu. Dostala jsem se sem:
Ad 5) - Po chvíli vám vyskočí okno Poznámkového bloku s logem (výpisem) HJT. Tento výpis skopírujeme (CTRL+A a následně CTRL+C) a vložíme (CTRL+V) do příspěvku v oddělení - BEZPEČNOST - sekci - HIJACKTHIS

A nevím jak dál, blok mi vyskočil, zkopírovala jsem to, ale nevím kam dál to vložit, kde najdu ten příspěvek "BEZPEČNOST - sekci - HIJACKTHIS"?

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Vir na Facebooku

Příspěvekod guest » 27 črc 2014 18:53

Založíš nové téma a tam to vložíš viewforum.php?f=70


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host