spam v mailu

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Karrex
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9595
Registrován: listopad 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spam v mailu

Příspěvekod Karrex » 30 srp 2016 00:10

Ty si dělej co chceš, píšeš, že nevěříš, já ti to po tolika letech vyvracím, aby si nikdo nemyslel to, čemu ty nevěříš, protože je to špatně. Nemusíš se obhajovat, že je to tvůj názor. Tohle je diskuze.
Funguji už jen přes SZ. Sestava v profilu.
Watercooling Club EXOverclocker@HWBot league rank#1 Aprilia Shiver Club BMW ///M Club

Reklama
Uživatelský avatar
svo0094
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: srpen 16
Bydliště: Samsø, DK
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spam v mailu

Příspěvekod svo0094 » 30 srp 2016 07:07

vlazy píše:Gmail nepoužívám, ale příliš bych nevěřil, že to dokáže 100% odfiltrovat veškerý spam a třeba občasto neodfiltruje i něco nespamového.

Pravda, když zpětně vzpomínám, párkrát mě přišlo potvrzení objednávky do spamu, ale ukazuje mi to i nové položky ve spamu a moc mi jich tam nechodí, takže už mám zvyk kontrolovat i spam.
Na Google je toho víc než seriály zdarma :thumbup:

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: spam v mailu

Příspěvekod petr22 » 30 srp 2016 07:32

Gmail - spam je ve SPAMu

Seznam - spamu je plna prichozi posta

Takze asi tak. Blbiny jako je ten mail na zacatku skonci u Google 100% ve spamu.

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spam v mailu

Příspěvekod vlazy » 30 srp 2016 11:37

Karrex:
Ano je to zde diskuze a tak každý snad můžeme k tomu přispět svým názorem. Já nikde nepíšu, že nevěřím, ale, že "příliš bych nevěřil" a "co si o tom spamu na gmailu myslím" a v tom je trochu rozdíl. Ono také na množství spamu bude záležet i to jaké aktivity a v jakém rozsahu kdo na internetu provozuje. Bude asi trochu rozdíl mezi např. 95% odfiltrovaného spamu z několika stovek spamových e-nailů denně nebo třeba pouze 20 - 50 denně. To, že máš ty se spamem na gmailu nějaké zkušenosti ještě neznamená, že by ohledně toho nemohl mít nikdo za žádných okolnosti trochu jiný názor který nikomu nevnucuje.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: spam v mailu

Příspěvekod petr22 » 30 srp 2016 12:12

"I ten na seznamu funguje i přes to, že asi neodfiltruje všechno"

Skutecnost je takova, ze neodfiltruje prakticky nic, ale pamatuje si adresy ktere uzivatel oznacil jakozto spam (rucne).

Vysledek je takovy, ze na dva maily - jeden na gmailu a na seznamu - prijde hromada spamu, u Gmailu je to zcela spravne vsechno pod SPAMem, kdezto u seznamu je to vsechno jako prichozi posta.

Z cehoz logicky vyplyva, ze protispamovy filtr Seznamu (pokud vubec existuje) je uplne na nic. Tech mailu chodi desitky denne - Seznam z toho neodfiltruje nic, Gmail vsechno.

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spam v mailu

Příspěvekod vlazy » 30 srp 2016 13:38

petr22 píše:u seznamu je to vsechno jako prichozi posta.

Z cehoz logicky vyplyva, ze protispamovy filtr Seznamu (pokud vubec existuje) je uplne na nic. Tech mailu chodi desitky denne - Seznam z toho neodfiltruje nic,
A na to jsi přišel jak? Do schránky na seznamu.cz se téměř vůbec nepřihlašují, protože poštu odtamtud mi spolehlivě stahuje do počítače Thunderbird. Dnes mne ale tato diskuze přiměla k tomu abych se tam po velmi dlouhé době výjimečně přihlásil a podíval na ten spam jak to tam s tím vypadá a zde na obrázku je výsledek.
SPAM.jpg
To je snad všechno v příchozí (doručené) poště a nic neodfiltrované? Netvrdím, že ten spamový filtr na seznamu je skvělý a že odfiltruje úplně všechno, ale tvrdit, že neodfiltruje nic bych si rozhodně nedovolil.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spam v mailu

Příspěvekod karlos » 30 srp 2016 14:35

Podobně to na Seznamu vypadá i v mé složce SPAM. Je zde ale jedno veliké ALE, veškerý tento spam jsem musel nejprve RUČNĚ OZNAČIT, jako spam. Na účtu u Gmail mám v příchozí poště hafo zpráv a žádná z nich není spam a nic jsem nemusel označovat... Nevím, jak to dělají, ale je to tak.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spam v mailu

Příspěvekod vlazy » 30 srp 2016 16:48

Pokud jde o ten spam na seznamu tak nevím jak to dělají, ale já jsem tam nic neoznačoval a přes to mi to tam některé spamy do složky spam dává. Alespoň si na nic takového nepamatuji. Do této schránky přes stránky seznamu ani nechodím, protože mi e-maily stahuje do počítače Thunderbird. Pouze výjimečně když mám k tomu nějaký důvod. Pokud si dobře pamatuji tak tam kdysi byla asi i nějaká možnost nastavení toho filtrování spamu, ale dnes když jsem se na to díval tak jsem tam nic takového nenašel. Každopádně tvrdit, že seznam neodfiltruje žáden spam je blbost.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Spam server Discord
    od luckydasty » 05 srp 2023 18:43 » v Komunikace na internetu
    1
    2121
    od rhsCZ Zobrazit poslední příspěvek
    06 srp 2023 13:34

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host