Problém s kreditem pro VoIP Mikrotech

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problém s kreditem pro VoIP Mikrotech

Příspěvekod vlazy » 17 kvě 2017 01:54

Ono to sčítání a odečítání vypadá být snadné pro někoho kdo to neřeší a pouze radí. Z pohledu toho kdo by to měl řešit to už ale tak snadné nevypadá. Ve VUM mám k dispozici fakturu z 9.5.2017 na tu částku 22,12 Kč což by mělo znamenat, že ty peníze došly. Stejně tak to můžu doložit potvrzením té konkrétní platby z IB. Skutečnost je ale taková, že o tuto částku mi nebyl navýšený kredit. Výpis hovorů ve VUM také je. Pokud bych to chtěl počítat tak abych se dopočítal ke konkrétnímu výsledku tak bych to musel počítat od začátku co používám VoIP od Mikrotech což je už několik let. Musel bych zjišťovat o kolik jsem si kdy navýšil kredit, podle útraty za hovory zjistit kolik mi kreditu zůstalo před dalším dobitím, pak o kolik se mi navýšil kredit atd. až doteď. Bylo by to asi na několik hodin počítání a to mi kvůli těm pouhým 22,12 Kč za to nestojí.

Reklama
LaB
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 842
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problém s kreditem pro VoIP Mikrotech

Příspěvekod LaB » 17 kvě 2017 06:05

Tak mi teda vlastně řekni, co od tohohle vlákna ještě očekáváš. Tady to nevyřešíš a u poskytovatele to řešit nechceš... Uzavři to, smiř se s tím, že ti prostě pár korun na účtu chybí, nebo si najdi jiného poskytovatele. A upřímně, posílat někomu na účet částku nezaokrouhlenou na celý koruny, ale v halířích mi nepřijde moc logický...

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problém s kreditem pro VoIP Mikrotech

Příspěvekod vlazy » 17 kvě 2017 13:50

LaB:
Já od tohoto vlákna neočekávám, že se to tu vyřeší. Očekávám pouze názory na to a jestli náhodou někdo neměl s Mikrotech podobný problém. Ne, že bych to jednoznačně nechtěl řešit u poskytovatele, ale spíše se mi do toho kvůli pouhým 22,12 Kč jít příliš nechce, protože by to bylo asi dost velké dohadování se s nimi a není zaručené, že úspěšné a jestli bych tím nepřišel i o další peníze. S těmi pár korunami o které jsem přišel jsem už dávno smířený, že je asi nedostanu zpět. Ohledně jiného poskytovatele jsem tu už napsal dost a tak se nebudu zbytečně opakovat. Pokud ti částka nezaokrouhlená na celé koruny nepřijde moc logická tak nad tím asi nepřemýšlíš příliš logicky.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • VOIP Fayn - levnější alternativy
    od MK_Vs » 25 bře 2024 11:10 » v Komunikace na internetu
    5
    585
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    26 bře 2024 14:02
  • Vir? - CMD problém Příloha(y)
    od glajdowicz » 09 lis 2023 15:49 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1497
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    09 lis 2023 21:09
  • USB HDD - problém Příloha(y)
    od andrej71 » 13 pro 2023 13:29 » v Problémy s hardwarem
    17
    1983
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 17:30
  • Problem s fps Příloha(y)
    od Shokata88 » 02 úno 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    15
    1103
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:32
  • Problem s Cat6a a 5e
    od bugs » 19 čer 2023 15:37 » v Sítě - hardware
    9
    1929
    od bugs Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 18:39

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti