Icq 5.1 - problém s uložením nastavení a přehrávání tZers

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

xy.
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Icq 5.1 - problém s uložením nastavení a přehrávání tZers

Příspěvekod xy. » 18 pro 2007 09:58

Ahoj všichni.
Mám problém s ICQ a to ten, že po instalaci mi jdou uložit všechna nastavení a přehrávat animace "tZers", ovšem po vypnutí PC a následném spuštění ICQ už tZers nejdou spustit a také se mi ICQ sopuští po startu PC. A nejde mi vypnout v nastavení možnost "spouštět při startu". Hádám, že pravděpodobně bude problém v nějakém nastavení zabezpečení, ale to je na dlouhé lokte stále zkoušet. Přitom při stejném nastavení mi to před reinstalací systému bez problému šlo. Pro úplnost uvádím, že používám KPF 4.2.0, ale ten jsem měl i dříve a ICQ bez problémů fungovalo. Nebo mi chybí nějaký doplněk v systému? Poradí někdo? Prosím, ušetřete si námahu s radami typu "pořiď si něco jiného". Rád bych zůstal u ICQ i přesto, že pro někoho to může být nepochopitelné. Předem díky za rady. :wink:

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 18 pro 2007 10:24

no jeden doplněk by tam chyběl a říká se mu QIP. né teď vážně.stáhni si nějaký program na úpravu položek při spuštění.třeba tenhle a odznač spouštění ICQ po startu systému.instalace ICQ proběhla ok?žádná chybová hláška?nevyskakuje obvyklá hláška u ICQ chyba skriptu?
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 18 pro 2007 11:27

Tam si někde při instalaci vybíráš, jestli bude ICQ jen pro tebe anebo veřejné, např. v kávárně. V tomto případě se nastavení neukládají.

xy.
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod xy. » 18 pro 2007 14:43

Blue Spirit píše:Tam si někde při instalaci vybíráš, jestli bude ICQ jen pro tebe anebo veřejné, např. v kávárně. V tomto případě se nastavení neukládají.


To by jeden problém vysvětlovalo, ale vrtá mi hlavou, proč tedy všechna nastavení uložit jdou, pouze "spustit při startu" je stále zatržené..... :roll:
A není možné to vypnout. Reinstaloval jsem ICQ a teď to funguje, ale jak dlouho? Reinstaloval jsem to již asi šestkrát. Nemůže být problém v tom, že jsem měl před 5.1 na zkoušku ICQ 6 (dost mne znechutilo), ale odinstaloval jsem jej a vrátil se k 5.1. Registr bych měl mít vyčištěný.....

Uživatelský avatar
kyklop
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 268
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod kyklop » 18 pro 2007 14:56

ještě bych juknul do msconfig (start-> spustit, napsat msconfig), záložka Po spuštění, jestli to tam někde nevisí.

xy.
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: pozdrav

Příspěvekod xy. » 18 pro 2007 15:08

memphisto píše:no jeden doplněk by tam chyběl a říká se mu QIP

:onfire: :D

memphisto píše:......né teď vážně.stáhni si nějaký program na úpravu položek při spuštění.třeba tenhle a odznač spouštění ICQ po startu systému.......


To by stálo za pokus, jen mě štve, že to musím řešit takhle "násilím", poněvadž by to mělo být automatické a tohle mi připadá, že neodstraňuji příčinu, ale odstraním pouze její důsledek.

memphisto píše:.....instalace ICQ proběhla ok?žádná chybová hláška?......

Instalace proběhla naprosto korektně.

memphisto píše:......nevyskakuje obvyklá hláška u ICQ chyba skriptu?

Tahle hláška mi teď nevyskakuje, paradoxně vyskakovala před reinstalací XP, ale "na funkci neměla vliv :D " takže jsem to jako mnozí tady nijak neřešil. Teď nevyskakuje, ale ICQ zlobí zase jinak. :evil:

Jinak co se týká nějakého alternativního klienta, také jsem o něm uvažoval, ale nepoužívám pro tento účel PC sám a přítelkyně (přiznám se, že i já) je zvyklá na ICQ, čili toto považuji až za krajní řešení. Zvyk je holt železná košile.... :? :roll: :wink:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 18 pro 2007 16:57

Pokud nejde odškrtnout ten Start, pak bych hádal problém při instalaci? Znova a pomalu! :D
P.S. Také nemám rád rady typu Nainstaluj si něco jiného.

xy.
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod xy. » 21 pro 2007 00:40

Tak ícékvé už si dalo říct a nedělá si co chce, tedy už se mi proti mé vůli samo nespuští.
Nicméně druhá část problému je stále aktuální. A to, že mi nejdou přehrát animace "tZers". Samozřejmě jejich přehrání automaticky mám povoleno, ale nejdou ani po kliknutí na náhled či přímo na jejich spuštění.
Na 99% bych si tipnul na nějaké zabezpečení ať už Woken nebo na firewallu, případně na nějakou chbějící knihovnu. Jenže nejsu odborník a metodou pokus-omyl to jen tak nezjistím. Na to nemám nervy ani čas. Tudíž třeba mi zde někdo znalejší věci nebo kdo měl někdy podobný problém pomůže.

Co zkoušet tedy povolit či zakázat nebo doinstalovat, aby mi animace "tZers" zase šly?

Poradí někdo? :roll:

paul27
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1700
Registrován: červen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod paul27 » 21 pro 2007 17:27

Na 99% bych si tipnul na nějaké zabezpečení ať už Woken nebo na firewallu...


Co máš za firewall? Ten Widláckej to blokovat snad ani neumí.
Jak máš nastavený zabezpečení IE? Zkus trochu snížit.

xy.
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod xy. » 23 pro 2007 01:54

paul27 píše:
Na 99% bych si tipnul na nějaké zabezpečení ať už Woken nebo na firewallu...


Co máš za firewall? Ten Widláckej to blokovat snad ani neumí.
Jak máš nastavený zabezpečení IE? Zkus trochu snížit.


Už rok nebo dva používám Kerio Personal Firewall 4.2.0 a zatím nebyly problémy.
Zabezpečení IE mám "vlastní". A vzhledem k tomu, že v zabezpečení je voleb větší než malé množství, uvítal bych právě tipy :idea: na položky, které zkusit povolit.....
Nechápu to, doteď mi to běhalo všechno v poho, bohužel mi do věčných lovišť odešel hadr a po reinstalaci mi to takhle blbne. Skoro bych dal ruku do ohně za to, že to mám všechno nastavené jako při poslední a bezproblémově fungující instalaci, ale na 100% si samozřejmě jistý nejsem. :roll:
Nevinil bych z toho systém, spíš jsem buďto zatrhnul něco co jsem neměl, nebo zapomněl něco doinstalit. Zajímavé ovšem je, že když nainstaluju ícékvé, tak mi ty animace fungují. A když pak restartím PC, tak fungovat přestanou. Čili zakopaný pes bude možná jinde než v zabezpečení internetu. Nevím, nevidím do toho jak to funguje. Nebo pokud je to zabezpečením, pak to musí být tím, že přímo po instalaci ta funkce zablokována není a po restartu ano. Což by mohlo ukazovat na to, že ty animace zakáže nějaký proces, který se spouští při startu PC. Fakt nevím, proto se obracím na vás tady. Víc hlav víc ví a i když se s tímhle stejným problémem třeba nikdo nesetkal, mohl by na to někdo kdo se víc vyzná přijít.....
8)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • VLC přehrávání na TV?
    od Fantousek » 16 srp 2023 20:28 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1243
    od Tint Zobrazit poslední příspěvek
    16 srp 2023 20:45
  • Automatické přehrávání videa Příloha(y)
    od fafejt » 09 úno 2024 13:59 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    943
    od fafejt Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 17:30
  • Nastavení RAM
    od Torrman » 21 led 2024 15:13 » v Problémy s hardwarem
    5
    1029
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    21 led 2024 23:36
  • Nastavení routeru
    od nej017 » 26 úno 2024 07:42 » v Sítě - hardware
    3
    954
    od nej017 Zobrazit poslední příspěvek
    26 úno 2024 16:12
  • Nastavení modemu - bridge
    od FIDLIK » 08 úno 2024 16:26 » v Sítě - hardware
    0
    861
    od FIDLIK Zobrazit poslední příspěvek
    08 úno 2024 16:26

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti