QIP-zmizel kontakt list

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Aime
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Aime » 15 led 2008 23:57

Tak se zkusíme vrátit k prvopočátkům. Máš ukládanou historii? Tam bývají složky a také čísla kontaktů. V qipu je to Users. V icq by to mohlo být podobné, ale s Mirandou bohužel nemám zkušenosti....
Život je boj a tak se klidně pozabíjejte. Já s dovolením projdu. ;-))

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 16 led 2008 00:15

vidíš.to mě nenapadlo.historii ukládám. tak jsem se díval a je tam jen 20 čísel z nějakých 250 co jsem měl :-( ale aspoň něco. jinak je tam spousta souborů, tak to zkusím projít, jestli tam nebudou ty čísla nebo jména vypsána
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Aime
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Aime » 16 led 2008 00:28

Pak se ještě mrkni do..mmnt.. Určo do "Data aplikací". Předpokládám, že Ti nemusím připomínat aktivaci skrytých složek. :wink: Tam jsem toho našla nejvíce...
Život je boj a tak se klidně pozabíjejte. Já s dovolením projdu. ;-))

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 16 led 2008 01:15

v Data Aplikací složka QIP není. když jsem ji dal vyhledat (i ve skrytých) tak ji našlo jedině v Program Files. no nezbývá než počkat, co vyleze z podpory ICQ a QIPU. vyzkoušel jsem už všechno možné a pořád se nedaří. každopádně děkuji za trpělivost a výdž do pozdních ranních hodin :smile:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Aime
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Aime » 16 led 2008 07:47

Dobré ránko,...qip se necpe do " systému", ale Icq ano. Psal jsi, že jsi to zkoušel zapnout i v icq a Mirandě. Takže jsem myslela, že budeš hledat je. Měj úspěšný den. :wink:
Život je boj a tak se klidně pozabíjejte. Já s dovolením projdu. ;-))

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 16 led 2008 12:42

u icq jsem po prohledání souborů nenašel vůbec nic a miranda taktéž. doufám, že úspěšný den bude,protože se chystám na zkoušku z fyziky,kterou zrovna moc nemusím a ona nemá ráda mě
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod simPod » 16 led 2008 16:17

mno, to nebude klientem, ale serverem icq. nekolika mym kamaradum se to taky takhle vymazalo, ale ve stejnej den. a meli ruzne klienty...

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 16 led 2008 16:24

a jak to dali dokupy to nevíš? hledat zpět nějakých 250 kontaktů (všechny používám) tak nevím nevím. na to fakt čas nemám. ICQ a QIP support nereaguje
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod simPod » 16 led 2008 16:28

njn. voni to bohuzel museli nekde sehnat. ale ulekcili jim to ti, kteri jim napsali...

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 23 led 2008 23:32

hm, tak ICQ Support mlčí a QIP Support také. takže se s mým seznamem loučím. 250 lidí fakt zpět hledat nebudu. na to nemám čas. sákryš nějak se v TOP 30 objevilo moc problémů s QIPEM :smile:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů