Výprodej z krabice

Prodej hardware (počítače, monitory, tiskárny, součástky atd.)

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

-Viky-
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: leden 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Výprodej z krabice

Příspěvekod -Viky- » 16 led 2012 23:22

Nechal jsem se inspirovat dalsimi kolegy, kteri se rozhodli doma uklidit a ucinil jsem totez. Nize uvedene komponenty jsou mi k nicemu, takze pokud by jeste nekomu mohly poslouzit, dejte vedet. Ceny dohodou za hubicku, prosim nabidnete, sam je vymyslet nechci. Idealni forma odberu osobne Praha.

Mam jeste celou radu mnohem starsich komponent a pomerne dost nahradnich dilu k notebookum HP kolem roku 2003, ale to bych nechal zase na priste, podle uspesnosti teto akce, kazdopadne kdyby vas neco napadlo...

IDE Maxtor 80 GB, 3,5“, ATA/100, 5400 RPM, D540X-4D
IDE Maxtor 80 GB, 3,5“, ATA/133, 5400 RPM, DIAMONDMAX 16
IDE WD 80 GB, 3,5“, ATA/100, 7200 RPM, 8 MB cache, WD800JB

PQI, DDR1, 512 MB, PC400 MHz
2x V-DATA, DDR2, 1 GB, PC533 MHz
HYNIX, SO-DIMM DDR2, 512 MB, PC533 MHz

Reklama
Uživatelský avatar
mircony97
Level 3
Level 3
Příspěvky: 491
Registrován: leden 11
Bydliště: Středočeský Kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výprodej z krabice

Příspěvekod mircony97 » 17 led 2012 17:11

Dobrý den, k tomu vašemu úklidu, chtěl jsem se zeptat jestly nemáte na prodej nějaký starý funkční notebook, nejlépe za simbolickou cenu, mám menší sbírku. Děkuji

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výprodej z krabice

Příspěvekod tux » 17 led 2012 18:10

Možná bych měl zájem o ty DDR2 paměti do PC, fungujou dobře? Nemaj chyby? Stáří? Záruka?
Just Fucking Google It!

-Viky-
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: leden 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Výprodej z krabice

Příspěvekod -Viky- » 18 led 2012 18:36

mircony97 píše:Dobrý den, k tomu vašemu úklidu, chtěl jsem se zeptat jestly nemáte na prodej nějaký starý funkční notebook, nejlépe za simbolickou cenu, mám menší sbírku. Děkuji


Dobrý den, mám dva fungující, ale jde o starší kousky a nejsou ve 100% stavu použitelnosti. Během pátku připravím kompletní přehled notebooků i jejich komponenty k dispozici a pošlu, třeba se bude něco hodit i dalším.

--- Doplnění předchozího příspěvku (18 Led 2012 18:41) ---

tux píše:Možná bych měl zájem o ty DDR2 paměti do PC, fungujou dobře? Nemaj chyby? Stáří? Záruka?


Konkrétně jde o V-DATA Memory Expert M2GVD2GI (zbylá čísla jsou unikátní ID), VDQKD1A16, 1GX16, DDR2, 533 MHz. Rok výroby odhaduji na rok 2006, fungují bez problémů a chyby nemají. Záruku nejsem schopen poskytnout, ale před předáním bych je otestoval (v případě Prahy klidně za Vaší přítomnosti).


Zpět na “P: Hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů