sdílení 2 PC

Problematika administrace LAN či WIFI sítí

Moderátor: Mods_senior

DaemonMosty
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: listopad 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

sdílení 2 PC

Příspěvekod DaemonMosty » 12 lis 2008 18:43

Mám doma WiFi net přivedený do AP-čka od toho vede do routru a z routru se to děli zpátky na WiFi kterou přijímá kamoš a na normalní LAN v které mám dva domácí PC. Chtěl bych je nějak zesiťovat abych si moh z počítače do počítače tahat data a nějak se mi to nedaří. Na počítači v kuchyni se na muj v pokoji dostanu v pohodě stáhnu cokoli a vlezu kdekoli ale ode mě na ten kuchyňský už ne. už sem povypinal všechny možne antiviry a firewall brány a pořád nic. Počítač v síti vidím a když se chci na něj napojit tak mi to napíše že nemám opravněný přístup. Ale právě v tom opačném případě to vše fachá. Neví někdo kde by mohla být chyba?!? Oba PC mají Win XP sp2. Stejnou skupinu a každý se jmenuje jinak. Nastaveny jine IP adresy atd

Reklama
Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: sdílení 2 PC

Příspěvekod Owner » 12 lis 2008 19:20

Pokud ti jeden jede na sdílení ,tak musíš nasdílet i ten druhý . Zajeď si do Tento Počítač , klikni na kteroukoliv jednotku chce pravým tlačítkem a dej vlastnosti. Potom vyber složku sdílení a tam zaškrtni složka sdílená v síti a když chceš mazat\ vytvářet soubory tak zakřížkuj i povolit uživatelům měnit mé soubory. :bigups:
Přílohy
návod.JPG
návod
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

DaemonMosty
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: listopad 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: sdílení 2 PC

Příspěvekod DaemonMosty » 12 lis 2008 20:27

jj přesně tohle všechno na obou počítačích mám... a prostě jedním se připojim ke druhemu ale naopak to nejde

DaemonMosty
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: listopad 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: sdílení 2 PC

Příspěvekod DaemonMosty » 20 lis 2008 13:50

neví mi nikdo paradit?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Administrace sítě”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti