k: Zpětná zrcátka na Peugeot 306

Koupě všeho ostatního…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

k: Zpětná zrcátka na Peugeot 306

Příspěvekod tux » 10 lis 2013 17:48

Čau, nemáte doma náhodou někdo doma zpětný zrcátka na P306?
Chci ty na páčku, elektriku jsem měl a už jsem z toho vyrostl, ideálně červený, v horším případě černý, v nejhorším případě nějaká úplně jiná barva.
+ potřeboval bych k tomu i ty trojúhelníčky dovnitř, v nejhorším provrtám ty co mám.

Obrázek

--- Doplnění předchozího příspěvku (10 Lis 2013 18:09) ---

Jo, klidně bez skel, ty mám, doufám teda že půjdou namontovat na ty manuální.
Just Fucking Google It!

Reklama
Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: k: Zpětná zrcátka na Peugeot 306

Příspěvekod Žbeky » 10 lis 2013 20:51

Myslím, že když si podáš inzerát na nějakém autowebu nebo dáš žádost na vrakáč, budeš to mít rychleji...
elektriku jsem měl a už jsem z toho vyrostl

Vyrostl? Spíš se ti pokazily. Nebylo by jednodušší to spravit? Smysl to má asi jako už jsem vyrostl z elektricky stahovaných oken, chci zpátky švihadla...
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: k: Zpětná zrcátka na Peugeot 306

Příspěvekod tux » 10 lis 2013 21:26

A to smysl nedává? Samozřejmě že jsem nevyrostl doslova, myslel jsem to jako metaforu. Spravit to nejde, navíc s tím jsou furt jen problémy, prostě to nechci.
Rychlejší by to určitě bylo, ale zatím na to moc nespěchám, řešim jiný věci.
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: k: Zpětná zrcátka na Peugeot 306

Příspěvekod Žbeky » 10 lis 2013 21:33

No, popravdě to opravdu moc smysl nedává. Metaforu jsem samozřejmě pochopil, spíš si nedovedu představit věc, která by mě odradila od elektrických zrcátek. Všechno jde spravit
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: k: Zpětná zrcátka na Peugeot 306

Příspěvekod richchie » 10 lis 2013 21:35

Jak jsou s tím problémy.Sice mám jiný model,ale za sedm let jsem je nastavoval jen jednou a to ještě,když prasklo vyhřívané zrcátko.

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: k: Zpětná zrcátka na Peugeot 306

Příspěvekod tux » 10 lis 2013 23:02

Pravý musim vyměnit určitě, to je ulomený. Levý má prasklej kryt. Ovladač je v háji, ulomenej joystick, navíc reaguje jak kdy. Mi řekni jak tohle opravit.
Takže zrcátka dejme tomu po 600, ovladač za 500, a mám to za 1700. Na vrakáči jsem viděl nelakovaný manuální za 2x300, a ovladač bych na ně nepotřeboval.
Právě, když to nastavim jednou za život, tak proč si tam cpát elektriku? Nastavim, jezdim, neřešim.
Zatím to mám pořešený elektrikářskou páskou, ale rád bych na to dal normální zrcátka, ať to auto taky nějak vypadá. Ale přijde mi blbost investovat do elektrickejch zrcátek, když to jde jednoduše páčkou.
Just Fucking Google It!


Zpět na “K: Vše ostatní”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host