CHASSIS FUN, co s tim?

…místo pro vaše testy…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, VIP

Armchairexpert
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: březen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

CHASSIS FUN, co s tim?

Příspěvekod Armchairexpert » 16 bře 2008 21:16

Zdravím,
asi před 14 dny mě přestala "asi" jít grafika. Po zapnutí PC se mi na monitoru zobrazovalo POWER SAVING, odnesl jsem to do obchodu, kde mi řekli , že skonala grafika GeFORCE 6600, takže mi ji vyměnili za nějakou ATI. Včera jsem zapnul PC a nemohlo mi naběhnout připojení internetu, tak jsem zrestartoval PC a nastal mi ten samý problém, kdy se mi na monitoru zobrazilo POWER SAVING.
Otevřel jsem PC a vyndal ze slotu a znovu a zapojil, teď to jde zase, ale diagnostické programy mě ukazují CHASSIS FUN POWER IS BELOW TRESHOLD, co s tím mám dělat?

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CHASSIS FUN, co s tim?

Příspěvekod memphisto » 16 bře 2008 21:29

podle té hlášky ti ji nestíhá napájet zdroj. co máš za zdroj (značka, W)?
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Armchairexpert
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: březen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: CHASSIS FUN, co s tim?

Příspěvekod Armchairexpert » 16 bře 2008 21:33

Cau,

jelikoz jsem analfabet v kompech tak moc nevim. Fakturu mam nekde jinde. Ale je to cele postavene na ASUS, kde to muzu zjistit?

tvůj druhý příspěvěk jsem přesunul kam patří což je do sekce vše ostatní (HW) - pokračuj prosím tam.Víc threadů neznaménaná rychlejší řešení... Weslo


Zpět na “TESTOVACÍ FÓRUM”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host