HP Compaq dc7800

Taktujete či jinak upravujete své PC? Sdělte nám své zkušenosti, vložte sem své dotazy…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

m@recek
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

HP Compaq dc7800

Příspěvekod m@recek » 11 čer 2016 22:52

Zdravím chcel by som sa informovat o jednej veci mam hp compaq dc7800 cm mam problem v tom že skrinka už vyzera dost otrasne chcel som aj vymenit ale zistil som že veci ako napriklad matična doska je osadena na opačnej strane teda vlastne cela skrina je na opačnej strane ako viem tak doska by mala byt na pravo ja mam na ľavo ako neviem som hladal na nete niečo ale nič som nenašiel o tom tak tu pišem či mi niekto stym pomože chcel by som teda vymenit skrinu ale neviem ako na to kedže všetko tu v tej bedny je naopak. skrina sa otvara z pravej strany čo je dost blbe ine skriny maju všetko na pravej strane ale otvara sa z lavej strany u mna je to tak že všetko na pravej strane a lava sa otvara je to dost koplikovane a neviem čo stym tak dufam že mi stym niekto pomože lebo fakt už neviem ako to mam urobit :)

dakujem
Naposledy upravil(a) m@recek dne 11 čer 2016 22:59, celkem upraveno 1 x.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53611
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HP Compaq

Příspěvekod petr22 » 11 čer 2016 22:57

Zakladni deska je vpravo pouze u formatu ATX, stranove obracene je to u BTX (stranove otoceni ma to sve vyhody).

Nicmene BTX format se uz hezkou radku let nepouziva, ale da se sehnat lacino skrin nebo cely pocitac, napriklad Fujitsu Siemens Esprimo.

Uživatelský avatar
Genome
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 328
Registrován: květen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HP Compaq

Příspěvekod Genome » 11 čer 2016 23:01

Dnes bazíruješ nad propertiálni SFF/MT s hardware navrženým do několika omezených sérií HP Compaq. Zítra budeš chtít měnit chlazení a do týdne grafickou kartu s nestandardním zapojením napájecího zdroje. Nezasahuj do značkové sestavy.

m@recek
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HP Compaq dc7800

Příspěvekod m@recek » 11 čer 2016 23:04

tak ja nechcem nič menit okrem skrinky tak neviem že o čom trepeš som tam jasne napisal že skrinka už dost otrasne vyzera a nie že chladenie je v .... a grafika je tieš v ....

Dodatečně přidáno po 12 minutách 59 vteřinách:
a chcell by som sa informovat aku to ma asi cenu cca ? lebo uvažujem o kupe nového pc tak preto


Zpět na “Taktování a další úpravy PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů