Zálohování dat

Vše ostatní o bezpečnosti…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

JanH88
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zálohování dat

Příspěvekod JanH88 » 21 dub 2015 21:40

Ahoj odborníci přes IT,

budu vděčný za každou prospěšnou radu ohledně tvorby koncepce pro zálohování a archivaci dat. Mám menší firmičku v záběhu a hledám odkaz na schopnou firmu přes IT, která by nám pomohla se zálohováním dat a tvorbou sekundárního úložiště a popřípadě také se správou počítačových sítí apod. Pokud s tímto sami máte zkušenosti, či něco takového děláte. Budu rád za info...

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zálohování dat

Příspěvekod ITCrowd » 21 dub 2015 21:52

Vítej na PC-HELP!
Obrať se na firmu, která se tímto zabývá. Vzhledem k tomu, že jsi nedefinoval vůbec nic - až na sekundární úložiště - ti lze jen těžko poradit.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zálohování dat

Příspěvekod petr22 » 21 dub 2015 21:57

Schopnych firem je spousty - nicmene pokud nespecifikujes na kterem miste tehle planety to ma byt instalovane, tak se tezko radi - to lze doporucit treba firmu z Australie, ale ta asi nebude chtit prijet.

JanH88
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: duben 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zálohování dat

Příspěvekod JanH88 » 21 dub 2015 22:05

Určitě firma z Ostravy. Jednu jsem našel itprime, ale slyším o nich poprvé.

--- Doplnění předchozího příspěvku (21 Dub 2015 22:07) ---

Spíše by mi pro začátek stačilo jen doporučení firmy, která se tímto zabývá a dále bych se informoval přímo u nich...


Zpět na “Vše ostatní (bezp)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů