explorer.exe

Vše ostatní o bezpečnosti…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

aviano
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

explorer.exe

Příspěvekod aviano » 07 čer 2009 14:39

Prosím o radu. Když otevřu Tento PC (nebo průzkumník) a kliknu pravým tlačítkem na libovolnou diskovou jednotku včetně DVD-RAM, nejprve okno zmizí. Při opětovném otevření se mi při stejné manipulaci objeví jakásí nesrozumitelná chybová hláška a potom že došlo k chybě explorer.exe, někdy poté i drwatson...
Totéž se mi stane, mám-li vytvořeny zástupce jednotek přímo na ploše. Jestliže však navolím v Tento PC nějaký jiný adresář, je to OK, tam pravé tlačítko chodí.
Také to vůbec nedělá ve totalcmd - tam můžu kliknout pravým na diskovou jednotku a vše se mi otevře....

Někde jsem četl, že to může dělat Alcohol120% - mám jej nainstalovaný. Jinak antivirama vše pravidelně testuju a nic...

Děkuji Zbyněk

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43054
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: explorer.exe

Příspěvekod jaro3 » 07 čer 2009 15:20

Alcohol to může dělat, nejprve odeber všechny virt. mechaniky a pak ho odinstaluj.., když to nepomůže , vlož sem log z HJT:
viewtopic.php?f=70&t=5119
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (bezp)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti