Obrazek pres video

Tvorba grafiky, grafické programy a vše o nich…

Moderátor: Mods_senior

DMA
Level 2
Level 2
Příspěvky: 154
Registrován: červen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Obrazek pres video

Příspěvekod DMA » 14 úno 2015 13:47

Ahoj,
jsem v upravovani videi totalni analfabet, tak bych rad kdyby nekdo poradil jak pridat obrazek do videa. Myslim tak, aby zakryl jen cast videa a video normalne bezelo dal. Zkousel jsem free Sony Vegas ale ten mi ani neotevre AVI video, v Movie Makeru jsem se docetl ze tato funkce na win 7 neni. Tak uz nevim, co mam pouzit. Prosim o nejaky tip, kde se to da co nejjednoduseji udelat a nebude kolem toho dalsich 1000 funkci :D dekuji

Reklama
Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obrazek pres video

Příspěvekod Microsheep » 14 úno 2015 13:48

Dneska na http://www.giveawayoftheday.com - PowerDirector 12 LE to zvládne hravě.
//Jsou tam nějaké omezení ohledně editace a podpory určitých video formátů oproti klasické verzi.

DMA
Level 2
Level 2
Příspěvky: 154
Registrován: červen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obrazek pres video

Příspěvekod DMA » 14 úno 2015 14:52

Zkousel jsem a obrazek se mi sice podarilo na video dat, ale pro zmenu se vubec neprehrava zvuk a hrozne to snizilo kvalitu videa (je rozmazane), navic soubor ktery to ulozilo se nada nahrat na Youtube..:/

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Obrazek pres video

Příspěvekod guest » 14 úno 2015 14:57

Ten program není pro úplné začátečníky a tak nepočítej s tím, že se ti to hned na první pokus podaří správně nastavit.

DMA
Level 2
Level 2
Příspěvky: 154
Registrován: červen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obrazek pres video

Příspěvekod DMA » 14 úno 2015 16:28

No a proto jsem hledal nejaky editor pro uplne zacatecniky a trotly, abych byl schopny udelat takovou kravinu jako pridat obrazek behem chvilky a nemusel zkoumat dalsich milion nastaveni a funkci

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Obrazek pres video

Příspěvekod guest » 14 úno 2015 16:30

nejaky editor pro uplne zacatecniky a trotly
Takový editor neznám. Ty relativně jednoduché tyto pokročilejší funkce neumí.Zkus Avidemux.

Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obrazek pres video

Příspěvekod Microsheep » 14 úno 2015 16:52

Jak říká, Blue Spirit, aby si mohl přidat obrázek do videa, potřebuješ už "trošku" pokročilejší video editor, který podporuje alespoň více jak jednu video stopu. (programy typu Movie Maker opravdu nejsou na pokročilou editaci videa). Zvuk by ti fungovat měl, ten omezený není, takže se na to pořádně koukni a co se týče kvalitě a formátu výstupního videa, s tím si také musíš pohrát a najít vhodný formát (popř. po vyrenderování videa nějaký konvertor).

Nebo můžeš zkusit třeba freeware program VideoPad, ve kterém to lze taky udělat. Je to sice takové neohrabané a v angličtině a chvíli ti potrvá než na to přijdeš, ale pokud něco chceš.. :-)

DMA
Level 2
Level 2
Příspěvky: 154
Registrován: červen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Obrazek pres video

Příspěvekod DMA » 14 úno 2015 17:30

Dekuji za odpovedi

Ted jsem stahl AVS Video Editor, kde jsem konecne prisel na to jak to udelat :D akorat se po pridani obrazku velmi zhorsi kvalita videa v nahledu. Bude to tak i po ulozeni, nebo se ta kvalita vetsinou da pak nejak doladit?

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Obrazek pres video

Příspěvekod guest » 14 úno 2015 17:36

Kvalita závisí na nastavení. U hotového videa už nic nedoladíš. Musíš to zkoušet tak dlouho, až ti výsledná kvalita bude vyhovovat. Nebo ti možná někdo poradí, jak to nastavit.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Design a grafické editory”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti