Design lišt

Tvorba grafiky, grafické programy a vše o nich…

Moderátor: Mods_senior

elise019
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Design lišt

Příspěvekod elise019 » 16 črc 2015 12:17

Ahoj lidi,

mám Windows 7 a lišty u různých oken i lišta start byly vždycky jakoby zaoblené. Když sem dneska zapla komp, objevili se mi tyto lišty hranaté a vypadají jak v dobách prvních počítačů..no prostě šílenost a nemůžu najít, kde bych to změnila na ten design co sem měla předtím..Počítač se navíc šíleně zpomalil, na otevření internetu čekám 10 minut a když se mi jeden konečně otevře tak se mi postupně v době 20 minut otevře tolik oken na kolik sem klikla, což samozřejmě chápu, ale nevím, čím, že je to tak pomalý ...
Mám navíc disk rozdělený na 4 (C;D;E;F) a pořád mi to píše, že mám plnou pamět, když zapnu aplikaci CC Cleaner tak mi to něco málo vymaže, ale za chvilku mi to píše zase a nezobrazují se mi ani fotky z nedostatku místa. Byla bych strašně vděčná, kdyby někdo věděl co tím, alespon s jedním z těchto problémů...Já už mám fakt chuť ten počítač vyhodit z okna :mad: :mad: :D

Reklama
Uživatelský avatar
cervcek
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2241
Registrován: leden 12
Bydliště: Vrchlabí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Design lišt

Příspěvekod cervcek » 19 črc 2015 12:57

Podobu lišty si můžeš změnit pravoklikem na plochu -> přizpůsobit -> vybrat si některý z motivů prostředí Aero.
To ale neřeší celý tvůj problém, protože pokud jsi nastavení neměnila a "nastavilo se to samo", budeš mít pravděpodobně v PC nějakého vetřelce. což by mohlo stát za náhlým úbytkem výkonu.
Proto prostuduj viewtopic.php?t=5119 a poté založ téma v sekci Hijackthis a vlož log ze stejnojmenného programu.
Děkuju za vaše názory a rady. :thumbup:

elise019
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Design lišt

Příspěvekod elise019 » 30 črc 2015 15:04

Moc děkuji za radu :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Design a grafické editory”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti