Fedora x XP

Problematika Linuxu a ostatních operačních systémů (mimo Win)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23625
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Fedora x XP

Příspěvekod ITCrowd » 12 bře 2010 17:37

Tak jsem na svůj starý NTB (HP nx6110) nainstalil WinXP a Fedoru 12, protože jej používám na detekci chyb v sítích a používám nástroje pro oba systémy. A zdá se mi, že Fedora vydrží cca o 40 min. déle než XP. Vyzkoušel jsem jen hraním stejné hry na netu + myš přes modrozuba + připojený flash. Tak bych měl dotaz zda existuje srovnatelný testovací program pro Win a Linux, který by byl objektivní, a taky jestli někdo z vás pozoroval něco podobného.
Mimochodem, nedaří se mi do FC12 dostat codec na mp3. V desítce, co jsem používal předtím, bylo vše bez problémů. Kdyby byl nějaký tip, byl bych rád.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Reklama
Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fedora x XP

Příspěvekod Radix » 12 bře 2010 17:56

Používáš VLC? Tam by měl být i kodek pro mp3. Nebo v XMMS doinstalovat (+ wma):

yum -y install xmms-mp3 xmms-wma xmms-skins

Já už jedu ve Fidorce 13, zatím jen alfa.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23625
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fedora x XP

Příspěvekod ITCrowd » 12 bře 2010 18:35

No jo ... VLC mě vůbec nenapadlo... Díkes!
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “LiNuX a ostatní alternativní OS”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů