Lazarus na raspi 4 - raspios-buster

Problematika Linuxu a ostatních operačních systémů (mimo Win)

Moderátor: Mods_senior

BigSandy
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2006 19:50

Lazarus na raspi 4 - raspios-buster

Příspěvek od BigSandy »

Zdarec.
Nepouživa někdo?
Nejde mi o programovaní, ale o přiojení přes vzdalenou plochu.
Form strašně laguje.

Zpět na „LiNuX a ostatní alternativní OS“