Evolution

Problematika Linuxu a ostatních operačních systémů (mimo Win)

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
bobhy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 62
Registrován: únor 05
Bydliště: Vyškov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Evolution

Příspěvekod bobhy » 04 říj 2006 09:31

řeším náhradu za MS Outlook na linuxovém stroji. Poštovní klient by měl umět základní funkce plánování, kalendáře apod. (ale netrvám na tom). Jde mi o to, aby byl schopen komunikovat s Exchange serverem. Zatím jsem zkoušel Evolution (který jako jedinný publikuje nějakou podporu Exchange). Bohužel se pořád nemůžu připojit. Chce po mě jméno uživatele a OWA URL ?? ... Jméno uživatele samozřejmě mám. Co ale dát do OWA URL? Pokud tam dám jméno serveru nejde zmáčknout Autentizovat. Zjistil jsem, že tlačítko autentiozovat se zenabluje pokud je v OWA URL obsažena dvojtečka ???? ... Ať tam zadám cokoliv, skončím na "Nelze se připojit k serveru. Zkontroluj URL" ... Pod win a outlookem vše jede. Please poraďte. Nechci být kvůli tomuto upoután na wokna. Díky.
Bobhy

Reklama
Uživatelský avatar
Jinx
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 116
Registrován: prosinec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jinx » 06 říj 2006 14:31

V jakem tvaru to zadavas? neco jako 192.168.8.1:3322 kde to prvni je IP adresa Exchange serveru a to za dvojteckou je port na kterem bezi sluzba Exchange serveru? Doporucuji precist http://www.gnome.org/projects/evolution ... tion26.pdf pac je tam kapitola zabyvajici se nastavenim Evolution pro praci primo s Exchange :wink:
Obrázek


Zpět na “LiNuX a ostatní alternativní OS”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti