Problém s nainstalovanými jazyky (vyřešeno)

Operační systémy Windows z dílny Microsoft a vše kolem nich

Moderátoři: Pic, Mods_senior

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Problém s nainstalovanými jazyky (vyřešeno)

Příspěvekod Robertekoo » 22 říj 2006 18:03

Zdravíčko potřebuji poradit, kvůli NBA 07 jsem musel dát jako výchozí jazyk English (nešlo to jinak než smazat češtinu). No ted to už nehraju a tak jsem si dal češtinu z5 ale ted jsem si po delší době instalnul NFS Underground 1 a při najetí do menu (kde je Create New profile nebo a load profile) mi to hodí chybu a hodí do win. Tahle chyba je prý charakteristická u této hry při špatném nastavení jazyků..před tím vše bylo v poho, chtěl jsem se tedy zeptat netušíte někdo jak dát do původního stavu ty jazyky jak byly předtím? Já si totiž už nepamatuji, co jsem tam změnil a co smazal aby mi to NBA hrálo :oops:

Reklama
Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 23 říj 2006 13:08

Nikdo? :bigups:
Tak nevíte alespon někdo jaká přesně má být ve win angličtina a čeština??

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 23 říj 2006 13:25

Záleží od toho, zda chceš nastavit anglické prostředí anebo pouze anglickou klávesnici. To první nastavíš v Ovládacích panelech v Místním a jazykovém nastavení. Změnu klávesnice provedeš tak, že klikneš pravým tlačítkem myši na spodní systémovou lištu (někam na prázdné místo, ne na ikonku!), tam klikni na Panely nástrojů a pak zaškrtni volbu Panel jazyků. Mělo by se ti pak na liště zobrazit kódové označení nastavené klávesnice (CS, EN apod.). Pak klikni opět pravým tlačítkem na toto označení klávesnice, pak Nastavení a v zobrazeném okně si nastav potřebné klávesnice a přiřazený jazyk. Podle mne můžeš mít nainstalovaných více klávesnic a před startem nějaké hry, která vyžaduje anglickou klávesnici si ji jednoduše přepneš (většinou pomocí levého Alt + levého Shift).
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 23 říj 2006 14:52

Jj to všechno vím...jenže jak jsem psal původně....nové NBA07 jede jen s anglickou klávesnicí jako výchozí (mě to nešlo nastavit jinak než tak že jsem musel odstranit ze seznamu češtinu)a asi jsem tam musel změnit ještě něco protože jsem tam dal z5 češtinu a to NFS Underground mi nejede - na forech jsem četl že tyhle problémy jsou spjaty s tím že se musí dát taky jako výchozí angličtina...(http://needforspeed.sk/gameinfo.php?id=66
No tak bych potřeboval dát to vše do původního stavu...není něco jako default co to hodí tak jak to bylo?? Přeinstal win se mi docela nechce ale asi to budu muset no..prtoože si fakt už nevím rady.... :(

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 23 říj 2006 17:39

Problém vyřešen :idea:

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 23 říj 2006 18:33

Tak když už jsi hodil problém do fóra a pokud je již vyřešen, tak to řešení popiš. Zajímá to určitě více lidí. HOWGH
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
Robertekoo
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Robertekoo » 25 říj 2006 10:54

Problém nebyl nakonec v tom jazyku jak jsem myslel ale v tom že některé utility (jako jiné vinyly a decals) se prostě nějak pohádali a pak mi to jednoduše z win vyskočilo, no tak jsem to zkusil přeinstala už to jede..možná ty jazyky v tom měli prsty taky ale ted tam mám default CZ a English s USA klávesnicí a je to...ale zkoušet jestli to bude taky i tím raději nebudu :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • USB HDD - problém Příloha(y)
    od andrej71 » 13 pro 2023 13:29 » v Problémy s hardwarem
    17
    2937
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 17:30
  • Vir? - CMD problém Příloha(y)
    od glajdowicz » 09 lis 2023 15:49 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    2215
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    09 lis 2023 21:09
  • Problem s fps Příloha(y)
    od Shokata88 » 02 úno 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    15
    2013
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:32
  • Problém ze zvukem Příloha(y)
    od showpayne » 06 srp 2023 17:12 » v Problémy s hardwarem
    19
    3184
    od martin.100 Zobrazit poslední příspěvek
    14 srp 2023 20:42
  • PC problem po upgrade ram
    od Mato3421 » 25 črc 2023 12:58 » v Problémy s hardwarem
    0
    935
    od Mato3421 Zobrazit poslední příspěvek
    25 črc 2023 12:58

Zpět na “Windows 11, 10, 8...”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů