Driver San Francisco Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

lenkavlkova
Level 2
Level 2
Příspěvky: 171
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Driver San Francisco

Příspěvekod lenkavlkova » 06 lis 2011 19:10

Ahoj vsem,

mela bych k vam velikou prosbu. mam stazenou tuto hru ale po instalaci me hra nefunguje. Nasla jsem 2ruzne navody na instalaci.
1.navod:
Rozbal ISO
2) Vypal nebo namountuj ISO do virtuální mechaniky
3) Nainstaluj hru
4) Po nainstalování si otevři složku "UPDATE", kterou najdeš na DVD a spusť aktualizaci hry pomocí souboru "DriverPatch101.exe" ...
5) Překopíruj obsah složky "SKiDROW", kterou najdeš na DVD, do adresáře kam se ti hra nainstalovala ...
6) Než poprvé spustíš hru najdi soubor "settings.yml" a smaž ho ... umístění tohoto souboru se liší podle tvého Operační sysému ...
- XP - C:\Documents and Settings\*Tvé uzivatelske jmeno*\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\
- Vista a 7 - C:\Users\*Tvé uzivatelske jmeno*\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\
-není vždy nutné.
7) Přejdi do složky river San Francisco Cestina a nainstaluj češtinu do umístění hry
8) vytvoř ze souboru : "Driver.exe " zástupce na plochu a hru spouštěj z tohoto zástupce.
9) Po prvním spuštění si nastav české texty v menu hry
10) A můžeš pařit...



2.navod:
1.pokud jste již hru nainstalovali a máte to všelijak spatlaný doporučuji všechno odstranit(z program files,z dokumentů a i z toho app data apod. prostě všude kde je nějakej ubisoft dát pryč)…
2.Pokud to už máte nainstalujte hru znova
3.Po instalaci samotné hry nic necrackujte ani nespouště žádnej update z těch složek,ale pouze jdetě do adresáře hry a kliněte na driver.exe spustí se vám Autopatcher až se dokončí pustíte následující GU.exe/ nachází se pod tím driver.exe..až se stáhne ten update má asi 67 mb tak na vás vyskočí tabulka s puštěním hry..ale tu zavřete.
4.Ihned po zavření té spouštěcí tabulky se dáte do App data-Local-ubisoft a vymažete ten settings soubor…
5)Ted najděte ve složce SKIDROW na DVD instalátoru složku ORBIT a z ní překopírujete do složky UBISOFTGAMELAUNCHER jen UbisoftGameLauncher.exe a hru spustíte Driver.exe


ale ani podle jednoho z navodu mi hra nefunguje. kdyz ji spustim driver.exe tak mi u prvniho navodu po kliknuti na ikonu driver.exe nic neudela, u druheho navodu se mi hra zacne nacitat a jsou dve moznosti: bud mi hodi chybu ze mu chybi nejake knihovny - ty jsem si i na netu nasla a vlozila , a nebo nechce hrat offline,jen online, tak se zaregistruji, a pak chce keykod, ktery nemam

prosim o radu, nez se nastvu, a vsechny verze instalace hry (mam 3stazene instalacky a uvsech situace stejna) definitivne smazu a bude klid..ale bude me to stvat, protze se to snazim rozebehnout 2dny a nic dekuji moc.

Reklama
Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Driver San Francisco

Příspěvekod tux » 06 lis 2011 19:16

1) Zkus jinej crack
2) Warez se tu neřeší
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Driver San Francisco

Příspěvekod Funstorm007 » 06 lis 2011 19:19

Jn, s tím ti tu nikdo nepomůže a protože jsi četl pravidla když jsi se tu registroval, tak to i víš...

Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Driver San Francisco

Příspěvekod tux » 06 lis 2011 19:21

Četl? Registroval? Kdyť je to holka..
Just Fucking Google It!

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Driver San Francisco  Vyřešeno

Příspěvekod Žbeky » 06 lis 2011 19:25

Jsem gentleman, ale v tomto případě není jiné východisko
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • MSI pc a wifi driver
    od shockwave » 08 led 2024 19:15 » v Sítě - hardware
    3
    798
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    09 led 2024 07:43
  • Instalace Windows 11 po mně chce driver !
    od Jarda_For » 30 led 2024 16:30 » v Windows 11, 10, 8...
    7
    1154
    od Jarda_For Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 20:59

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů