Uživatelské účty v WinXP Vyřešeno

Moderátor: Mods_senior

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uživatelské účty v WinXP

Příspěvekod Luboš » 26 úno 2010 16:38

Pravděpodobně došlo k narušení koexistence účtu. Mělo by pomoct přejmenování původního účtu (samozřejmě v režii admina), pak vytvoření nového účtu a překopírování důležitých dat do nového účtu.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Reklama
Uživatelský avatar
polonium
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Uživatelské účty v WinXP

Příspěvekod polonium » 04 bře 2010 07:09

A jakým způsobem může být narušena koexistence účtů ??

Uživatelský avatar
eLCHa
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: duben 10
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Uživatelské účty v WinXP

Příspěvekod eLCHa » 03 dub 2010 10:16

Zdravím
dal jsem na doporučení a při nové instalaci jsem si tedy nainstaloval OS Win XP Pro s uživatelskými účty - 1x Admin a 2x Users. Mám ale problém s tím, že vypalovací programy v profilu users nevidí vypalovačku. Musím je spouštět jako admin. Dá se někde nastavit, aby měl uživatel pístup k vypalování?
Podobný problém jsem měl i s bluetoothem, tam sem to vyřešil zástupcem, který si pamatuje, že se má přihlásit jako admin (i s heslem), ale to se mi moc nelíbí.
Dík eL CHá ;)
eL CHá ;)

Kdo hledá, najde. Jenom je třeba hledat pořádně. Zkuste tohle- opravdu to funguje ;)
No vidíš, když se díváš pořádně, tak jedou ;)

pepa1974
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uživatelské účty v WinXP

Příspěvekod pepa1974 » 21 kvě 2010 22:04

Potřebuji pomoc... :-( .Postavil jsem si nové pc a instalaci win xp nelze dokončit protože to chce po mě heslo admina.Na jiném pc mi to nikdy nedělalo...nemohl jsem něco podělat v Biosu?Jsem bezradný.... :-( .Předem děkuju..

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uživatelské účty v WinXP

Příspěvekod Žbeky » 22 kvě 2010 10:26

Máš i nový disk?
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uživatelské účty v WinXP

Příspěvekod ITCrowd » 22 kvě 2010 14:01

pepa1974 píše:Potřebuji pomoc... :-( .Postavil jsem si nové pc a instalaci win xp nelze dokončit protože to chce po mě heslo admina.Na jiném pc mi to nikdy nedělalo...nemohl jsem něco podělat v Biosu?Jsem bezradný.... :-( .Předem děkuju..

Při instalaci to chce heslo admina - to je heslo, kterým se pak bude přihlašovat admin. Čili je to normální.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

pepa1974
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uživatelské účty v WinXP

Příspěvekod pepa1974 » 22 kvě 2010 15:57

mám vše komplet nové i disk....ale to heslo admina nechce vytvořit ale zadat...a já jsem žádné nevytvořil tak nevím jaké heslo mám dát...deska msi-890GXM-G65,procesor amd Phenom II black edition,disk WD 640 Gb,grafarna ati 5750 ddr5.

NoiReK
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: září 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Prosím Poraďte

Příspěvekod NoiReK » 21 zář 2010 14:45

Rád bych dostal odpověď na tuto otázku:
Měl jsem dříve v pc dva uživatelské účty a teď mám jeden... Po každý když spustím pc najede vybráni uživatelů a musím klikat na ten jeden... šlo by udělat aby se nastartoval win hned po spuštění bez výběru uživatelů ??? jako to je v základu po nainstalování win. Děkuji za radu...

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uživatelské účty v WinXP

Příspěvekod Žbeky » 21 zář 2010 14:54

Spusť "control userpasswords2" a tam odškrtni "Před použitím počítače musí uživatelé zadat jméno a heslo"
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

kroko22
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Uživatelské účty v WinXP

Příspěvekod kroko22 » 11 úno 2011 20:44

zdravim

no ja neviem asi nepisem sem dobre ale chcel som sa opytat mam notebook prihlasujem sa na nom ako normalny user bez niakych velkych prav dalej je tam administrator a admin ucet, ked sa prihlasim pod admin uctom s plnymy pravami tak nevidm ked zvolim ucty svoje konto pod ktorym sa prihlasujem ako normalny user vidim tam len administratora, admina a niaky guest coz je teraz asi nepodstatne.
takze ked sa prihlasim ako admin a chcel by som si zmenit prava na svojom obycajnom user konte tak nemozem lebo mi to tam neukaze ze niake konto este existuje.... preco ? poznate to niekto este som sa s takym nestretol...

dik novice


Zpět na “Software články”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti