ochranne folie na NB

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

cizoMSI
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: leden 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ochranne folie na NB

Příspěvekod cizoMSI » 17 úno 2008 16:35

Mam MSI GX 610 a jeho povrch je leskly a dost na nom vidiet rozne otlacky, smuhy.... Poradi niekto aku ochrannu foliu mam na to kupi a kde je by som ju kupil? dakujem
MSI GX610, AMD Turion 64X2 1,8 GHz, ATI HD2600 256 MB, HDD-250GB,

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 17 úno 2008 16:40

někde jsem viděl takové ty velké samolepky přes celou zadní stranu booku.můžeš si vybrat svůj vzor atd. jinak ona tě ta péče o něj brzo přejde stejně jako mě :lol: :lol: tak jsem to našel. je to tady
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 17 úno 2008 16:42

MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 17 úno 2008 16:47

je to jediná firma, co tou nás poskytuje.můžeš si navrhnout i svou nebo vybrat z předdefinovaných a přidaných uživateli.

to majkll: mám ten samý odkaz :smile:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 17 úno 2008 16:53

Jo, to je fajn :wink: , já myslím že účel chránit NTB před poškrábání to splní a navíc to ještě vypadá dobře, takže myslím že je to nejlepší volba
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Verxes » 17 úno 2008 19:32

To je to co je blbé na nových vzhledech NB, vypadají bezvadně, ale je tam vidět každý šrám a šmouha.
Když to člověk přelepí nějakým tim obrázkem, tak už to není to co to bývalo - ta elegeance a punc, ale určitě to účel splní. Ale u starších vzhledů vřele doporučuji, nalepíte po nákupu notebooku a veškeré škrábance jsou jen na samolepce, ale i tak toho vydrží víc než dost.
A největší vyýhodu pocítíte při případném prodeji NB, odlepíte samolepku a NB je zas jak novej!!


Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti