VPS Free Vyřešeno

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VPS Free

Příspěvekod SamerLP » 01 srp 2014 22:14

Koľko sa budete baviť o platbe a platenom VPS a nie k téme?
a k tomu aj Slovenská Sporiteľna má niečo také že ixtra karta myslím mám to tiež je to tak ako písal RedMasterSK... ale určite to asi nemá paypal :D
A PSC napríklad ako wedos nemá.

Reklama
Uživatelský avatar
Madara
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1123
Registrován: červenec 11
Bydliště: Nechceš klíče od domu ?
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VPS Free

Příspěvekod Madara » 01 srp 2014 22:16

SamerLP píše:Nepýtam sa na platené to mám hneď ale jak mám zaplatiť keď nemám paypal/účet chytrolín? :roll:
http://www.bubocloud.cz/ no mám u týchto ale nejde im FTP takže hľadám zatiaľ náhradu :/


Kdo mluvil o PayPalu ? :mad:
Lze to jednoduše složenkou. :roll: :roll:

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: VPS Free

Příspěvekod IDVert3X » 01 srp 2014 22:34

RedMasterSK píše:PaySafeCard, platba poštou, dohodnúť sa s kamošom čo to zaplatí kreditkou a ty mu dáš hotovosť?
Keď sa chce, dá sa...

Písal som, že to ide zaplatiť cez poštu, predpokladám však, že nechce do toho investovať ani cent.
Keď ti ide o webhosting, tak je VPS pre teba, čo nevieš ani HTML zbytočnosť, použi pipni.cz, ku doméne (kľudne aj od iného registrátora) ti dajú fest dobrý hosting, za ktorý by si všade inde platil... 10GB miesta, PHP, MySQL, 1TB traffic, 1GB databázy (neobmedzene), emaily atď...

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VPS Free

Příspěvekod Pic » 01 srp 2014 22:41

Řešíte zde věc, na niž se autor dotazu neptal, takže laskavě odpovídejte k věci, jinak budu nucen mazat spamy. Děkuji za pochopení!
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: VPS Free

Příspěvekod IDVert3X » 01 srp 2014 23:15


Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: VPS Free

Příspěvekod Owner » 01 srp 2014 23:26

Zadarmo ti nikdo nic nedá. Jedině za reklamu na webu ti mohou poskytnout hosting např. Endora. Od Pipni raději o tom free ani neuvažovat, nemá to cenu. Jinak k dotazu by neuškodilo uvést, co by si přesně na dané VPS chtěl mít > web, teamspeak, co tedy?
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Uživatelský avatar
rhsCZ
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1347
Registrován: červen 13
Bydliště: Jedna Velká díra ve středu Evropy :D
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: VPS Free

Příspěvekod rhsCZ » 02 srp 2014 00:09

Zadarmo ti nikdo nic nedá. Jedině za reklamu na webu ti mohou poskytnout hosting např. Endora. Od Pipni raději o tom free ani neuvažovat, nemá to cenu. Jinak k dotazu by neuškodilo uvést, co by si přesně na dané VPS chtěl mít > web, teamspeak, co tedy?

Chceš tvrdit že endora poskytuje VPS??? jako really?? :D
On chce VPS a endora je Webhosting a né serverhosting


„Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.“
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ - John Ronald Reuel Tolkien
„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“ - Kurt Cobain
https://rhscz.eu
https://github.com/rhsCZ

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: VPS Free

Příspěvekod IDVert3X » 02 srp 2014 00:49

endora je shithosting... To čo oni chcú platiť poskytuje pipni.cz zadarmo a ešte ti tam na endore rvú tu ich debilnú reklamu...
Ja mám freehosting od pipni.cz, mám tam všetko, nič mi nechýba a nevidím dôvod si platiť za vyšší program, keď vlastne nemám čo získať.

Uživatelský avatar
FIDLIK
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1710
Registrován: květen 08
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VPS Free

Příspěvekod FIDLIK » 02 srp 2014 01:06

Owner píše:Zadarmo ti nikdo nic nedá. Jedině za reklamu na webu ti mohou poskytnout hosting např. Endora. Od Pipni raději o tom free ani neuvažovat, nemá to cenu. Jinak k dotazu by neuškodilo uvést, co by si přesně na dané VPS chtěl mít > web, teamspeak, co tedy?


Jde taky o to, jak moc velkou návštěvnost máš a jak si to s nimi dohodneš. Já mám například tu nejsilnější variantu a nemůžu si na nic stěžovat. Od dob kdy jsi free VPS zaplatil smskou už pipni ušlo dlouho cestu a to k lepšímu :-).

Jinak k tématu, např. host1free, jednu chvíli měl i bubocloud free vps, zkus se jich poptat, jestli tu akci ještě neplánují.
i7-2700K, GB Z77M-D3H, MSI R9 380 Gaming 4G, 1x4GB 1x8GB 1600 Kingstone, 256GB SSD (Intel), 1TB 2,5" WD Black, NZXT S340 + Be Quiet! Pure Power L8-530W + 6xF12 LS

IDVert3X
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: VPS Free

Příspěvekod IDVert3X » 02 srp 2014 01:15

Keď sa nemýlim, chce to VPS pre web, ale na čo VPS, keď pipni.cz ponúka suprový webhosting 4free... Pôvodne som chcel ísť k wedosu a platiť si to, ale keď som našiel pipni, tak som tam ostal.

GhostCZ
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 787
Registrován: listopad 13
Bydliště: Humpolec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VPS Free

Příspěvekod GhostCZ » 02 srp 2014 01:22

A nebo se zkus poptat na http://www.orelsoft.cz jestli někdy ještě neplánujou Free VPS akci, sám od nich mám VPS Free a specifikace toho vps tady přikládám CPU: 2,RAM: 550 MB a HDD: 16 GB zkoušel jsem na tom zatím TS3 server a 32 slotů to utáhlo, a možná to utáhne i víc to jsem zatím nezkoušel, tet malé OT: nevím jak to máte na Slovensku ale v Česku se dá získat kreditní karta už od 15 let.
Chybama se člověk učí.

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VPS Free  Vyřešeno

Příspěvekod SamerLP » 03 srp 2014 15:35

Orelsoft VPS keď bolo free tak ja som si ho objednal takže možno ho mám pozriem sa.... a skôr TeamSpeak...WEBHOSTING niečo chcem rozbehnúť som dal k endore na endore nejde .tk :D ale ide .cf (dot.cf) divné dal by som k pipni ale tam to bohužiaľ nejde :D

Tak teda asi nezoženiem žiadne FREE VPS tak sa s tým zmierim zamykám.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti