Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

A-Man
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod A-Man » 08 dub 2016 13:45

Ahojte,
dostala sa mi do vlastníctva krásna doména Half-Life.sk ako uz názov vypovedá rád by som na nej vytvoril slovensko-ceskú stránku o sérii Half-Life, kedze som velký fanúšik týchto hier. Chcem aby to bol portál, ktorý by zahrnal všetk hry z hl universa a bol aj akýmsi základným rozcestníkom pre hráča týchto hier a preto hľadám spriaznené duše ktoré zdieľajú tú istú pasiu a chceli by sa nejakým spôsobom podieľať na jeho tvorbe i chode. Zatial mám len hrubé predstavy, som otvorený akýmkoľvek nápadom. Momentálne tam beží len dočasná informačná stránka, tu radšej hodnotit netreba :) Halfu zdar

PS: Snad som to dal do dobrej sekcie...

s pozdravom A-Man
Half-Life.sk

Reklama
Uživatelský avatar
LuCaCZ
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 929
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod LuCaCZ » 08 dub 2016 14:18

Zdárek, HL taky velice můžu, tak bych ti mohl být nápomocen - třeba s nahozením Wordpressu a jeho správou.

A-Man
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod A-Man » 08 dub 2016 14:33

dakujem, super, wordpress sa mi zdá momentálne ako najlepšia voľba, máš s ním uz skúsenosti? prípadne je aj nejaká iná alternatíva na úrovni?
Half-Life.sk

Uživatelský avatar
LuCaCZ
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 929
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod LuCaCZ » 08 dub 2016 17:55

Tak samozřejmě, několik webů mi na něm jede... taky můžeš mrknout do mých příspěvků tady...

Alternativa na úrovni žádná není :-D Ale dobře - Joomla, Drupal, PhpRS, PHP-Fusion atd...

A-Man
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod A-Man » 08 dub 2016 23:43

pozrel som to a začínam byť už pevne rozhodnutý, že pojdem do wordpressu, práve vyberám VPS, vedel by si v linuxe aj nahodit ftp a http server?
Half-Life.sk

Uživatelský avatar
Michal.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 856
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod Michal. » 08 dub 2016 23:46

Ty potřebuješ webhosting, ne vps.

Uživatelský avatar
LuCaCZ
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 929
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod LuCaCZ » 09 dub 2016 01:08

Nechceš mít doufám stránky podobný těm milionům Minecraftím s vlastními herními servery, VIP účty a podobnýma πčovinama ... na to už jsem alergickej

A-Man
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod A-Man » 09 dub 2016 09:06

preboha len to nie, to by som siel do phpfusion :D

chcem z toho spravit fanusikovsku stranku bez serverov, vip a podobnych serepetičiek, nechcem aby to bol len blog, na ktorý by som len ja pridával, ale komunitná stránka s forom, zaujímavými článkami, návodmi, modmi, HD patchami a pod... taký rozcestník half-life hráča, kedže žiadna taká stránka tu nie je a doména je ako vyšitá na to, čo sa týka serverov, rozmýšlam pridat serverlist pre skcz halflife servery

čo sa týka VPS tak mi to príde ako lacnejšie riešenie než webhosting, s tým, že okrem tejto stránky tam chcem mat odparkované aj ine domény a v závislosti od vytaženia by som tam spustil nejake veci čo sa netýkajú tohto webu, bo moje vlastné servery uz zacinaju nestihat
Half-Life.sk

Uživatelský avatar
LuCaCZ
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 929
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod LuCaCZ » 09 dub 2016 21:54

Nevím jak na Slovensku, ale tady v Česku je webhosting levnější než VPS a domény neparkujeme na VPS, ale u registrátora ;-) ... samozřejmě pokud máš víc webů a chceš je dát pod "jednu střechu" a máš spočítaný, že VPS ti vyjde levněji, tak proč ne...

A-Man
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Half-Life.sk Hľadám fanúšikov a ludí do teamu

Příspěvekod A-Man » 10 dub 2016 23:01

veď práve, ze toho bude viac, len hlavne je to, ze s linukom nemam moc skusenosti, teda aby som bol presny ziadne :D ,,, nebudem to kym sa rozhodnem zdrzovat, nahodime to na zaciatok na nas serveris, ved hadam presunut to potom uz hotove nemoze byt problem, poslem Ti PM s konkretnymi udajmi
Half-Life.sk



Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti