Internetový obchodní dům

Napište nám o svých webových stránkách, dejte vědět o jakémkoliv jiném zajímavém webu

Moderátoři: Myloš, Mods_senior

Ginter
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Internetový obchodní dům

Příspěvekod Ginter » 15 úno 2008 05:32

Na HALER.cz nakupuji vše za nejnižší ceny v ČR - hotové počítače, notebooky (skladem jich mají asi 300), kancelářskou techniku a mnoho dalšího domů a do firmy.

Mohu vřele doporučit, nakoupil jsem toho u nich mnoho a ještě nikdy mě nezklamali, což se o jiných obchodech (např. KASA.cz) říci nedá.

Reklama
Uživatelský avatar
amaroun
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1255
Registrován: červenec 06
Bydliště: Senochrupovice u Prahy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: www.HALER.cz - internetový obchodní dům

Příspěvekod amaroun » 15 úno 2008 08:33

Preferuji nekamenné obchody v blízkosti bydliště a to je Prágl a tedy Plzeň je aut, kde se dá zboží alespoň vyzvednout, protože pytliky rejže a papír do sběru se už tady řešil, ikdyž to byl bazar.Jednou jsem udělal vyjímku a objednal mobil pro drahou polovičku odněkud z Jičínska.Mobil přišel, ale místo stříbrného nechutná růžovka (LG) a přes svátky jsem byl celý nesvůj jak to dopadne.Tak jsem si tam zajel a na druhý pokus mi to vyměnili (poprvé neměli stříbrný telefon ani prachy na vrácení, to jsem kvetl)a přidali pouzdro a 2Gb micro SD, takže finále dobré.Jen jsem si myslel, že tam budu muset někoho chytnout pod krkem.Ale měl jsem nahnáno a mimopráglovsky už to neudělám.O těch nekameňácích je to věc názoru, já jsem třeba s KASA.cz naprosto spokojen.

necituj prosím předchozí příspěvek - Weslo

Martin111
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: www.HALER.cz - internetový obchodní dům

Příspěvekod Martin111 » 15 úno 2008 13:31

Ginter píše:Na HALER.cz nakupuji vše za nejnižší ceny v ČR - hotové počítače, notebooky (skladem jich mají asi 300), kancelářskou techniku a mnoho dalšího domů a do firmy.

Mohu vřele doporučit, nakoupil jsem toho u nich mnoho a ještě nikdy mě nezklamali, což se o jiných obchodech (např. KASA.cz) říci nedá.


Já v internetovém obchodním domě HALER.cz nakupuju také již řadu měsíců a byl jsem vždy maximálně spokojený s kvalitou a rychlostí. Z počátku jsem neměl důvěru, jako asi nikdo, ale po dodání první a druhé objednávky jsem získal 100%-ní jistotu.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 15 úno 2008 14:37

no nevím.PC sestavy mají jen 3 a to ještě nejsou konfigurovatelné.nemají nic moc výběr. nepřehledně řazeno. vybereš třeba grafiky-PCI e ale už nevybereš značku (ATI,nVidia), máš to všechno na jedné hromadě, ale to je asi tím zvykem z czechcomputeru a alzy
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 15 úno 2008 14:41

hm asi jsem zmlsaný ale existují i levnější i přehlednější shopy.Mrkni na http://www.czechcomputer.cz http://www.tsbohemia.cz a http://www.alfacomp.cz
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Ginter
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Ginter » 15 úno 2008 14:57

Zdravím Tě Weslo. Kolik dostáváš za reklamu? :lol: Jestli to nebude tím, že HALER.cz se nespecializuje jen na výpočetní techniku.

To mephisto: Stačí použít hlavu a využít vyhledávač. Co vím, tak sestavy konfigurovatelné jsou, musíš jen zavolat na hot-line nebo napsat email. Můj kolega to tak udělal a vyšli mu maximálně vstříc. :shock:

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 15 úno 2008 15:01

tak a Ginter našel dva nové kamarády :D

alfacomputer-jj-velká spokojenost.ochotní,vstřícní,rychlí
(už čekam kdy mi od nich přindou prachy! :lol: (toLtb:jen žertuju :roll: ) )

Ginter
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Ginter » 15 úno 2008 15:09

Přátelé, tak takhle se vydělávaj velký prachy.... :lol: :lol: :lol: Asi dám výpověď, to bude šéf :x

//sorry-umažu z názvu reklamu,tam by se to dalo skutečně za reklamu považovat a to by nebylo fér vůči majiteli :wink:
//Baron Prášil

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 15 úno 2008 15:10

nj my jsme hold rozmazlení czechcomputerem alzou atd. prostě už jsme si na ně zvykli, jsme na nich odchovaní a už bych neměnil. nevím, kdo je tu od čeho placený. tvrdě tu propaguješ ty ten haler.cz :lol: prostě se smiř s tím, že haler nemá šanci ve srovnání s takovými giganty jako jsou czc,alfa, ts bohemia. jo a ta knofigurace, není to ani napsáno na stránkách, že ji lze upravit. vyhledávač nepotřebuješ, když jsou stránky přehledné :roll:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Ginter
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Ginter » 15 úno 2008 15:17

Proč ty nervy, já jsem přeci nezačal porovnávat něco, co se porovnávat ani nemůže. Ostatní jmenované obchody jsou specializované. Alza se mi zdá ale trochu více dražší než je obvyklé - ceny jsem porovnával někdy před 14-ti dny.

Měj se a klid

PS: Mě je úplně jedno, kdo kde nakupuje a za kolik.

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 15 úno 2008 15:46

Ginter píše:Kolik dostáváš za reklamu?

hm nic ale asi jim napíšu ať mi něco pošlou. :lol:
Nám o nic nejde - stejně nakupuju tam kde je to nejlevnější.Na CZC odkazuju proto že mají nejpřehlednější web a diskuze.
Kde si to kdo koupí je mi úplně fuk.
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 15 úno 2008 16:02

Když jsem četl první příspěvek, tak jsem si říkal, "paráda". Levných obchodů není nikdy dost. Když jsem si pak naplnil kontrolní košík a porovnal s czc, byl o pár stovek dražší, no na sedmi litrech se to dá polknout, když jsem viděl, že poštovné a balné je o šest pětek držší, polilo mě horko a když jsem zvážil, že řadu komponent jsem v nabídce nenašel, takže bych platil další poštovné někomu jinému, udělal jsem haler pápá...
Ginter, myslel jsi to dobře, ale v případě, že si stavíme počítače sami, vítáme přehlednost a co nejširší sortiment komponent. Tady mi to připadalo, jak ve výprodejních koších. Je to těžké, Czechcomputer nasadil laťku hodně vysoko (a to od nich nemám ani korunu, naopak, jen loni jsem jim poslal přes 200.000).
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


Zpět na “Web-tipy a vaše weby”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů