Stránka 1 z 2
Herní magazín v novem
Napsal: 21 dub 2009 13:12
od PavelKilleR
ahojte když jsem naposledy psal jsem o gameworld tak sem dostal poradnou facku od kazdyho a radci sem se zacal ucit php a jiny veci!!!!Chci vam ukazat muj web ale nechci odvas nejakou kritiku protoze ten web je prazdnej a ja o tom vim...Ukazuju ho sem protoze se chci zeptat nekoho jestli by mi s tim nepomohl , jako clanky a podobne. Chceme vytvorit Cod 2 a counter strike 1.6 a CSS ligu, mam na to i partnery a mozna i sponzory ale potrebuji aby muj web se zacal plnit clanky. Jestli se nudite a mate chut tak nevahejte a pomozte mi s tim. Mim cilem je neco z toho mit a to znamena ze pokud vse bude ok! tak nejakou tu cenu dostanete vy!! ale chce to cas
http://www.gameworld.best4you.sk mrknete i napiste kritiku ale hlavne napiste nekdo kdo ma zajem pomoci treba i na icq : 359033762 nebo email
SchmiederP@seznam.cz doufam ze muj kontakt nevadi a diky pc-help tu na fore maji temata pro nové projekty diky

Re: Herní magazín v novem
Napsal: 21 dub 2009 13:56
od PavelKilleR
Re: Herní magazín v novem
Napsal: 21 dub 2009 15:31
od PavelKilleR
Re: Herní magazín v novem
Napsal: 21 dub 2009 15:36
od mike127
mě se ty stránky moc moc líbí. A možná že bych nějakej ten článek taky dokázal napsat. No, ale co si budem vykladat--je mi jen 15 a to bys asi nechtel co?

Re: Herní magazín v novem
Napsal: 21 dub 2009 16:08
od PavelKilleR
minimalni vek je 15 a to z duvodu ze chceme dat taky moznost mladsim lidem ukazat co je v nich proto jestli ti je 15 tak nevidim duvod pro by si nemohl byt v tymu ale proste potrebuju lidi kteri se chteji venovat tomu projektu! neni to projekt na 3dny ale na delsi dobu. a pokud mas opravdu zajem tak mi napis na icq kontakt je napsany nahore
Re: Herní magazín v novem
Napsal: 21 dub 2009 21:21
od PavelKilleR
tak byl by nekdo
Re: Herní magazín v novem
Napsal: 21 dub 2009 21:44
od Myloš
Jak vidíš, tak v tuto chvíli nikdo.
Nic proti vytahování příspěvku do TOP 30, to děláš správně podle pravidel; akorát, prosím, sniž frekvenci, protože takhle to působí, jako když si fórum pleteš s chatem.
U otázky, která nehoří (narozdíl od dotazů typu „
smazal jsem si diplomku a zítra ji mám obhajovat“) bohatě stačí téma na denní světlo vytáhnout jednou za den až dva.
A ještě to můžeš zkusit na diskusním fóru
http://diskuse.jakpsatweb.cz
Re: Herní magazín v novem
Napsal: 21 dub 2009 23:16
od PavelKilleR
dekuji za radu a omlouvam odtedka to budu delat jednou denne odpoledne. a to jakpsatweb to vyzkousim diky!
Re: Herní magazín v novem
Napsal: 25 dub 2009 17:53
od PavelKilleR
ahojte tak to po dlouhy dobe zkousim znova, treba se nekdo najde :-)
Re: Herní magazín v novem
Napsal: 25 dub 2009 19:40
od onewinger
No já bych se i možná přidal. Ale chtěl bych abys mi trochu popsal co bych měl na starost a co bych musel dělat když bych se kvám přidal ?
Onewinger
Re: Herní magazín v novem
Napsal: 05 kvě 2009 10:50
od PavelKilleR
Máte ještě někdo chuť se k nám přidat ??? teď dávváme web na novou domenu , lepsi nez mame ted a k tomu chceme herni servery...Pokud nekdo mate zajem nam pomoci jakym koliv zpusobem, nebo se přidat do GW týmu tak klidně písnětě.
http://www.gameworld.best4you.sk
ICQ : 359033762
Re: Herní magazín v novem
Napsal: 05 kvě 2009 21:11
od Scary
Tak inzerát je to skvělej. Co se týče webu, tak když budu upřímnej, mě se nelíbí. Tyto weby poháněny rs tohoto typu už moc nefrčí. Pokud chces kvalitníní ligu, portál skus si nejříve koupit (nebo zažádat u nejakeho sponzota) o hostign a domenu (nazev.eu) tím se bude lidem lépe pamatovat. Pokud máš finance navíc, tak si nech udelat web od nejaké společnosti s ligovým systémem a pak už jen zpropagovat :)