Stránka 1 z 1

Poraďte doménu pro E-shop zdarma

Napsal: 23 led 2011 22:56
od Fernando
Dobrý večer, potřebuji vytvořit E-shop. Zkoušel jsem to na Webnode, jenže tam jde vložit ve Free doméně jen 10 položek zboží a to já bych potřeboval o trochu víc (min. 30) Programovat ani žádné jazyky neumím, muselo by to být hodně lehké, abych to zvládnul. Nejsem žádný začátečník, ale tohle šlo prostě mimo mě. Takže by bylo opravdu nejlepší něco jako to Webnode s takovým editorem, abych to nemusel programovat nebo psát v html a pod.
Předem díky za rady! :wink:

Re: Poraďte doménu pro E-shop zdarma

Napsal: 23 led 2011 23:22
od Rewqa
Co si ten e-shop stáhnout? Najít nějakej už hotovej zadarmo a pak ho nahrát na třeba na free hosting ic.cz.

E-shop třeba tenhle http://www.zencart.cz/. To mi poradil Google.

Re: Poraďte doménu pro E-shop zdarma

Napsal: 23 led 2011 23:39
od Fernando
No tak kdyby to byl nějaký jednoduchý prográmek ve kterém by se to dalo pěkně udělat a pak jen skopírovat html tak by to bylo taky řešení.

Re: Poraďte doménu pro E-shop zdarma

Napsal: 24 led 2011 00:39
od Rewqa
To prostě jenom nahraješ na ten server přes FTP. Nainstaluješ to a pak už jenom tvoříš podobně jako na webnode. Nemusíš znát html ani nic takovýho.
Ale konkrétně s timhletim e-shopem nemám žádnou zkušenost. Hodil sem ti sem to, co mi našel Google.

Re: Poraďte doménu pro E-shop zdarma

Napsal: 24 led 2011 18:40
od Stene
Přesně jak říká Rewqa.. Stáhni si tady e-shop, kterej ti bude vyhovovat..

Poté se rigistruj u endory, kde dostaneš zdarma hosting + doménu třetího řádu a pa nahraj na FTP pouze staženou, rozbalenou složku. Pak už stačí jenom klikat ;)