Kritika mého blogu
Napsal: 28 srp 2011 17:26
				
				
			 Pravopisné hrubky tomu taky nechybí (nevymlouvej se prosím, že jsi to psal narychlo, už je to ohraný... když člověk umí češtinu, tak ti napíše i rychle správnou větu, když nepočítám překlepy a různý češtinářský "oříšky"). K obsahu videa, kde se nachází i Gummy Bear se radši ani nebudu vyjadřovat. Sekce vtipy je naprosto zbytečná, jednak píšeš jeden vtip do jednoho článku, což je podle mě nepohodlné pro čtení a navíc stránek s vtipy je milion. Sekce "Kouření cigaret a tabáku" je tam na co? Asi to nějak souvisí s tou rubrikou "Vtipy", co? Obsahuje článek, kde jsou 2 slova a obrázek, pak článek, kde tvrdíš:
 Pravopisné hrubky tomu taky nechybí (nevymlouvej se prosím, že jsi to psal narychlo, už je to ohraný... když člověk umí češtinu, tak ti napíše i rychle správnou větu, když nepočítám překlepy a různý češtinářský "oříšky"). K obsahu videa, kde se nachází i Gummy Bear se radši ani nebudu vyjadřovat. Sekce vtipy je naprosto zbytečná, jednak píšeš jeden vtip do jednoho článku, což je podle mě nepohodlné pro čtení a navíc stránek s vtipy je milion. Sekce "Kouření cigaret a tabáku" je tam na co? Asi to nějak souvisí s tou rubrikou "Vtipy", co? Obsahuje článek, kde jsou 2 slova a obrázek, pak článek, kde tvrdíš:Já nekouřím takže nepoznám rozdíl,ale mám nějakou představu:
Červené - Více tabáku + ostří kouření.
Modré - Klidné pohodové kouření s menším obsahem tabáku.
Mnoha lidí si umí říct PŘESTANU !
Ale jen málokdy opravdu přestane..
Pokud kuřák chce přestat tak PŘESTANE.
Pokud jste závislí a víte že nechcete přestat,nemá smysl to slibovat.
Já si myslím,že když někdo kouří rád a nechce přestat tak ani lékař nepomůže...
Já jsem například závislí na PC,a doktor mi nepomůže..
Je to jen na vás jestli přestanete...
Co si o tom myslím ?
Tak jak to asi začne...
Nejdřív to je jenom na machrování před holkama.
Ale potom už to začne !Začnete kouřit kvůli stresu,nebo jen kvůli tomu,že nemůžete spát...
Pak třeba vykouříte 1 krabičku za 3 dny,prostě si na to zvyknete..

 Ty jsi PHP a HTML programátor a máš stránky na blog.cz? Nezdá se ti, že ses trochu přecenil? To, že umíš pomocí HTML vložit obrázek vůbec neznamená, že umíš HTML. A to PHP? Člověk, co ovládá PHP by nikdy nedělal stránky na blog.cz, to mi věř. Tyhle "kecy" bych tam smazal. Ten, kdo ovládá HTML a PHP se ti jen díky tomu vysměje. Napiš tam třeba, že ovládáš registraci na blog.cz a mačkání klávesnice, tomu ti uvěří víc lidí a navíc je to pravda.
 Ty jsi PHP a HTML programátor a máš stránky na blog.cz? Nezdá se ti, že ses trochu přecenil? To, že umíš pomocí HTML vložit obrázek vůbec neznamená, že umíš HTML. A to PHP? Člověk, co ovládá PHP by nikdy nedělal stránky na blog.cz, to mi věř. Tyhle "kecy" bych tam smazal. Ten, kdo ovládá HTML a PHP se ti jen díky tomu vysměje. Napiš tam třeba, že ovládáš registraci na blog.cz a mačkání klávesnice, tomu ti uvěří víc lidí a navíc je to pravda.Co je to vlastně Windows
Windows jsou operačním systémem firmy Microsoft.
Windows jsou v češtině Okna
Ale proč se vlastně operační systém jmenuje okna ?
Je víc předpokladů,ale já si myslím že to jsou Okna jako že se pracuje s oknama např:.
Okno internetového prohlížeče Google Chromu
Okno Tento Počítač
Autorem výrobku je Bill Gates,ale on vlastně výrobek ukradl od jiné firmy.
A tak byli windows 1.0
Pak se postupně dopracovali až do součastnosti.
Autorem výrobku je Bill Gates,ale on vlastně výrobek ukradl od jiné firmy.

Kód: Vybrat vše
MS-DOS 1.1
MS-DOS 2.1
MS-DOS 3.2
MS-DOS 3.3
MS-DOS 4.0.1
MS-DOS 5.0
MS-DOS 6.22
MS-DOS 7.1
WINDOWS 1.0.1
WINDOWS 1.0.2
WINDOWS 1.0.3
WINDOWS 1.0.4
WINDOWS 2.0.3
WINDOWS 286
WINDOWS 386
WINDOWS 3.0
WINDOWS 3.1
WINDOWS 3.11
WINDOWS 95
WINDOWS NT 3.1 (Workstation, Advanced Server)
WINDOWS NT 3.5 (Workstation, Server)
WINDOWS NT 3.51 (Workstation, Server)
WINDOWS NT 4.0 (Workstation, Server, Server Enterprise Edition, Terminal Server, Embedded)
WINDOWS 98
WINDOWS 2000 (Professional, Server, Advanced Server, Datacenter Server)
WINDOWS ME
WINDOWS XP (Home, Professional, IA-64, Media Center (2002, 2003, 2004 & 2005), Tablet PC, Starter, Embedded, N)
WINDOWS 2003 Server (Standard, Enterprise, Datacenter, Web, Small Business Server)
WINDOWS Longhorn
WINDOWS XP x64 (Professional x64)
WINDOWS Vista (Starter, Home Basic, Home Premium, Business, Enterprise, Ultimate)
WINDOWS Server 2008 (Standard, Enterprise, Datacenter, Itanium, Web)
WINDOWS Vienna (7, NT 6.1 kernel) (Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate)
WINDOWS Server 2008 R2 (Foundation, Standard, Enterprise, Datacenter, Web Server, HPC Server, Itanium-Based Systems)
 , Teď už Phoenix OS, teď je asi ve fázi Windows 3 :p
, Teď už Phoenix OS, teď je asi ve fázi Windows 3 :p