Reklamace CZC

Problematika reklamací a vše kolem nich, rady a zkušenosti spotřebitelů...

Moderátor: Mods_senior

Luemantis
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Reklamace CZC

Příspěvekod Luemantis » 11 úno 2017 11:44

Zdravím všechny,
Před rokem jsem si koupil sestavený PC z komponentů, které jsem si vybral sám. Za tu dobu jsem reklamoval PC 4x kvůli sekání při přehrávání videí a hraní her. První tři reklamace mi opravovali RAM a po 4. základní deska. Rád bych chtěl odstoupit od smlouvy, ale jediný, za co mi chce CZC vrátit peníze, je základní deska. Má cenu bojovat za vrácení peněz celé PC sestavy, když jsem vše kupoval pod jedním nákupem? Děkuji za odpovědi :)

Reklama
Uživatelský avatar
Fiba
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1436
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reklamace CZC

Příspěvekod Fiba » 11 úno 2017 11:46

Nema, mas to slozeny z jednotlivych komponentu.
I kdyz zase je pravda ze to slozili oni a prodali ti to jako uz celek.. takze tezko rict.

A rekl bych ze nebude problem ani v ram, ani v desce, ale spis ve spatne sestavenym pc, nebo u tebe.
Nezda se mi totiz normalni reklamovat 4x za rok pc z vlastnich komponent.
CPU: Intel Core i7 7700K 4.8 GHz DELID, GPU: Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB DDR4 3000 MHz, MB: Asus ROG Maximus VIII Hero, SSD 1: Samsung 980 PRO 1TB Heatsink, SSD 2: Intel SSD 540s 480GB, HDD: Seagate BarraCuda 2TB, PSU: Evga SuperNOVA 750 G2, Case: Corsair Carbide Series 400C

Luemantis
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reklamace CZC

Příspěvekod Luemantis » 11 úno 2017 12:02

PC se začal sekat hned druhý den po zapojení. Restartovávalo se to samo i z plochy. To jsem ještě nechal být ale po měsíci sekani a restartů jsem to šel reklamovat. Po 30 dnech mi přišel a už se nesekalo. Důvod: chybný MB nebo tak nějak. Ale když jsem se díval po pár dnech na nějaký film, seklo se a repráky jaksi bzučely. Takhle to šlo dál a dřív než za 30 dnů to vždy neopravili. PC jsem prozkoumával jakkoliv možně, ale žádné viry se nenašly.
Sestava: https://www.czc.cz/dcvntvmdbgia9aqjq5582b0fjg/seznam

Uživatelský avatar
Fiba
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1436
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reklamace CZC

Příspěvekod Fiba » 11 úno 2017 12:35

AMD a k nemu levna deska.. nevim no.. Taky kdo vi jestli se ti to neprehrivalo..
Mel sis to postavit na intelu a nemel by jsi problem. :)
CPU: Intel Core i7 7700K 4.8 GHz DELID, GPU: Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB DDR4 3000 MHz, MB: Asus ROG Maximus VIII Hero, SSD 1: Samsung 980 PRO 1TB Heatsink, SSD 2: Intel SSD 540s 480GB, HDD: Seagate BarraCuda 2TB, PSU: Evga SuperNOVA 750 G2, Case: Corsair Carbide Series 400C

Luemantis
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Reklamace CZC

Příspěvekod Luemantis » 11 úno 2017 13:02

A jakou desku by jsi mi doporucil? Pry mam moznost si vybrat jinou.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Monitor se sám vypíná - reklamace?
    od tux » 14 kvě 2023 20:10 » v Vše ostatní (z oblasti IT)
    3
    1510
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    15 kvě 2023 09:19

Zpět na “Reklamace a zákony”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 2 hosti