za žádnou cenu nebootnu (win 7 fatal error) Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s BSOD (tedy pády Windows do tzv. modré smrti)

Moderátoři: Mods_senior, BSOD team

c-rock
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

za žádnou cenu nebootnu (win 7 fatal error)  Vyřešeno

Příspěvekod c-rock » 19 zář 2014 05:06

Ahoj, potřeboval bych prosím pomoc s naběhnutím do winů 7 64b ulti.
Měl jsem nějaké trable a tak jsem se pojal oprav, respektive čištení registrů a aktualizaci ovladaču k čemuž jsem využil program třetí strany (s admin právy a po částech ;-)), a všechno šlo hladce až do chvilé, než jsem se pomoci nej pokusil odebrat Superantispyware, což udělal a ještě mi nabídl dočištení registru-restart a ted jsem stucklej v nekonečným loopu a jediný co snad funguje je prikazovej radek v repair modu, a taky vyvolani bsod obrazovky misto autorestartu. Ani nouzak, poslední znama konfigurace či debug kernel nefungují, z cd to opravit nejde, jelikož to hlasí špatou verzi (trochu jsem patral a je možne že je přičina v rozdilnych verzích IE), zálohu jsem si samo neudělal :) Zkoušel jsem Chkdisk, scannow, prosil i nadával, ale bezvýsledku. Trochu se dá štourat na disku pokud nalžu repair modu, že chci vyvolat image se zalohou systemu.
Chybová hláška vyskočí chvíly po animaci loga windows : stop: c000021a (Fata err) pak věta o terminaci techto 0xc0000034 a 0x00010538, system shuting down.
Viry imo nemam. Rammky a disk taky ok. Bios ok, boot menu funguje....neměl by někdo nějaký nápad co dál? Předem díky

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: za žádnou cenu nebootnu (win 7 fatal error)

Příspěvekod ITCrowd » 19 zář 2014 12:01

Vítej na PC-HELP!
Pokud máš vytvořený nějaký bod obnovení, pak někde na netu najdeš jak jej zprovoznit z příkazové řádky.
Jinak to vidím na reinstalaci.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: za žádnou cenu nebootnu (win 7 fatal error)

Příspěvekod guest » 19 zář 2014 12:16

Myslím že je to rstrui.exe

c-rock
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: za žádnou cenu nebootnu (win 7 fatal error)

Příspěvekod c-rock » 19 zář 2014 14:00

ahoj, diky za přivítaní a odpovědi. Bod obnovení jsem právě neudělal (aka záloha). To by bylo moc jednoduché :-) nemám se čeho chytnout....budu jestě bádat :)

--- Doplnění předchozího příspěvku (19 Zář 2014 22:27) ---

asi to vzdám :( potřeboval bych jestě nutně prosím poradit se zálohou záložek z opery a chromu. Dostanu se na disk přes obnovu ovladačů v repair modu, ale nezobrazí se skryté soubory. Tak jsem přetáhl celé dokumenty na nesystemovou část disku. Bude to fungovat? Zkopírují se i skryté složky app data? Popřípadě jak to mám udělat přes dos? Vyčetl jsem něco o přidání atributu, ale je to na mě příliš. Dostanu se do požadovaneho adresaře d:\user\moje jmeno\ , ale tam je to taky skryté. S jakým příkazem celou složku překopnu na disk E:? Např: "copy D:\user\moje_jmeno E:\ /nějaký atributy? Předem díky

c-rock
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: za žádnou cenu nebootnu (win 7 fatal error)

Příspěvekod c-rock » 20 zář 2014 17:22

pořád na to nemůžu přijiít :) použil jsem nasledující přikaz "xcopy D:\users\moje_jmeno E:\ /E /H" , ale to neprekopčilo temeř nic a napsalo, že k appdata nema přistup. pomůže někdo prosím? Chci celou tu složku moje_jmeno :(

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: za žádnou cenu nebootnu (win 7 fatal error)

Příspěvekod guest » 20 zář 2014 17:26

Bod obnovení jsem právě neudělal (aka záloha).
A víš jistě že tam žádný není? Systém si je vytváří sám. Zkusl si rstrui.exe?

c-rock
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: září 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: za žádnou cenu nebootnu (win 7 fatal error)

Příspěvekod c-rock » 20 zář 2014 17:29

rstrui nabidne stejnou tabulku jako v repair modu (System recovery options), Tam jsem cumel jako prvni: No restore point have been.... :)

jediné co mě napada, je že jsem při čištení registru v programu advanced care, potvrzoval vytvoření zálohy, ale to se jistě vztahuje jen ty registry, vid?

--- Doplnění předchozího příspěvku (20 Zář 2014 22:17) ---

už jsem přišel na to jak založky backupnout tak si dam reinstal. Asi teda díky za pomoc ;-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Dotaz na cenu
    od spartane » 17 úno 2024 18:07 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    711
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    18 úno 2024 21:25
  • Jakou zvukovou kartu - má-li to vůbec cenu
    od HarryS21 » 07 čer 2023 20:14 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    650
    od HarryS21 Zobrazit poslední příspěvek
    07 čer 2023 21:40
  • wan connection error Příloha(y)
    od revirst » 11 čer 2023 19:09 » v Sítě - hardware
    4
    982
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 čer 2023 19:32
  • valorant connecting error
    od Mladkov204 » 23 dub 2023 15:21 » v Hry
    0
    1312
    od Mladkov204 Zobrazit poslední příspěvek
    23 dub 2023 15:21
  • Unmountable Boot Volume Error
    od back » 09 srp 2023 13:29 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    8
    1463
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    09 srp 2023 15:25

Zpět na “BSOD (Blue Screen Of Death)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti