BSOD - urgentni!

Sekce pro řešení potíží s BSOD (tedy pády Windows do tzv. modré smrti)

Moderátoři: Mods_senior, BSOD team

hollychuck
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: leden 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

BSOD - urgentni!

Příspěvekod hollychuck » 25 led 2015 14:57

Dobry den, nachazim se v situaci, kdy mi asi forum nebude schopno pomoci nalezt vychodisko. Presto moc prosim o jakoukoli radu. Jsem uplny laik. Mam Asus s Windowsem 8, ktery jsem si poridila pred necelym rokem. Pred pul rokem jsem aktualizovala na 8.1 a po nekolika hodinach mi pocitac vypovedel modrou smrt a to pri kazdem spusteni. Nejakym stestim jsem se prihlasila a udelala castecnou obnovu. Pocitac fungoval do vcerejska, kdy jsem po modre smrti nedostala zadnou moznost. BSOD mi pise mniho chyb, ktere se pri kazdem restartu jmenuji jinak (kernel data, management process, ...). Po nekolikatem spusteni se mi dostala nabidka castecne obnovy, tovarniho nastaveni atd. Znovu jsem udelala castecnou obnovu s nadeji, ze poctac bude opet fungovat jako pred pul rokem, ovsem po prvni hybernaci uz se nevzpamatoval. Ted uz zadnou nabidku nedostavam, pouze pri startu modrou obrazovku, kde pri kliknuti na F8 dostanu nabidku moznosti vcetne nouzoveho spusteni, ale cokoli vyberu, logo ASUS se zacne nacitat, pod tin probiha oprava souboru, po chvilce modra obrazovka nebo se to uplne zasekne, vypne. Omlouvam se za nedostatek informaci, pouze jsem se chtela zeptat, jestli se neda nejakym jinym zpusobem nebo klavesou dostat do nasteveni pro zvoleni castecne obnovy, abych mohla aspon pocitac spustit a zachranit si soubory. Popripade pokud mam nejakou snci pocitac sama zachranit bez DVD, USB. Jsem si 90% jista, ze castecna obnova pomuze, dokud se pocitac znovu nerestartuje. Nemuzu se k ni ale dostat. Pocitac se mi nikdy nenacte. Pokazde skoncim na logu ASUS.

Jsem moc vdecna za jakoukoli radu.

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: BSOD - urgentni!

Příspěvekod guest » 25 led 2015 15:01


hollychuck
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: leden 15
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: BSOD - urgentni!

Příspěvekod hollychuck » 25 led 2015 15:24

0xc000000f - nazev moji chyby. Pocitac nereaguje na nic z nabidky, ktera se mi otevre po stisknuti klavesy F8. Pokusi se nacist, pozdeji se ale zavesi.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • bsod při hře Příloha(y)
    od matesfox » 06 led 2024 12:46 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    4
    1917
    od matesfox Zobrazit poslední příspěvek
    13 led 2024 19:41
  • Pád PC po spuštění hry be BSOD
    od Radoozek » 07 pro 2023 15:00 » v Problémy s hardwarem
    4
    1754
    od Radoozek Zobrazit poslední příspěvek
    08 pro 2023 16:45
  • Náhodné BSOD Příloha(y)
    od TheSalon112 » 21 úno 2024 18:32 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    0
    752
    od TheSalon112 Zobrazit poslední příspěvek
    21 úno 2024 18:32
  • Zamrznutí obrazu a BSOD Příloha(y)
    od zele44 » 02 úno 2024 15:10 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    5
    1362
    od zele44 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 10:14
  • BSOD problémy (několik) Příloha(y)
    od inripuff » 19 úno 2024 15:06 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    10
    2296
    od inripuff Zobrazit poslední příspěvek
    27 úno 2024 14:18

Zpět na “BSOD (Blue Screen Of Death)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti