Pirátství

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
malkomx
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 03
Bydliště: Opava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod malkomx » 12 lis 2003 15:29

No já nevím, ale jak příjde softPolice na nějakého "domácího" pařana či paliče? Počítam s tím že nadává tak stupidní inzeráty jako je uvedenej nahoře (taky jsem jich par viděl a ty lidi fakt nechápu :shock: ). Tak před 2 rokama můj kámoš dostal tu zahadnou vieokazetu s přepadem imaginarní firmy a zabavení počítačů(Bylo to i v TV). Mě osobně to připadalo jako komedie...jo a nic se mu zatím nestalo a taky není žádnej svatoušek.
Byl jsem taky u soudu na "návštěvě" a řikali že dopadnou většinou jen ty "blázny" .
:?: Tak že příjdou na "nás" :?:

Reklama
Uživatelský avatar
sovicka2001
Level 2
Level 2
Příspěvky: 190
Registrován: duben 03
Bydliště: Praha 917
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

RIAA

Příspěvekod sovicka2001 » 12 lis 2003 16:38

Asi je to jako RIAA v americe - kdo ma nastahovano a prepaleno moc, proti tomu jdou (v USA je to 1000 skladeb a vice) ... ale u nas jdou spis po vietnamcich...
Ahojky!
J.S.

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6760
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

kopie

Příspěvekod Ltb » 15 lis 2003 00:32

Můžeš mít doma třeba 100 kopií nějakých programů či her, ALE nesmíš mít ani jeden z nich nainstalovaný v PC.......to už by se jednalo o porušování autorských práv. (samozř. pokud nejsi v podezření, že tyto kopie nějakým způsobem šíříš)
.......četl jsem před nedávnem článek, kde bylo psáno o člověku, co pálil CDs (programy ale i hry), poté co zjistil, že si tím zas až tolik nevydělá - nechal toho - avšak pozdě. Po třech měsících mu zazvonila u dveří soft. policie a šel sedět. (jestli si dobře vzpomínám, tak na 6 měsíců) + 50 000 pokuta............ :?

Uživatelský avatar
malkomx
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: listopad 03
Bydliště: Opava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

?fakt?

Příspěvekod malkomx » 18 lis 2003 10:16

to je fakt s tím soft na cd? to abych si přimontoval k hardisku nějakej mega elektro magnet a jak uslyším někoho podezřelého za dveřma tak to zmáčku a pošlu můj hard do HDDnebe :idea:

Robb
Pohlaví: Nespecifikováno

paleni

Příspěvekod Robb » 01 pro 2003 11:55

Pálení je vpohodě - soft policie stejně jde spíše po těch větších rybách...a menších pirátů si nevšímá, není se vpodstatě čeho bát. Jen to chce brát to trochu s rozumem - nic se nemá přehánět a to tady platí dvojnásob! :o)
Já sám pálil s úspěchem rok a půl ....... jemně jsem si přividělal no a nechal toho ....... proč taky ne - jen to chce vědět kdy přesně to člověk má ukončit ....... myslím že v tom nejlepším je ten správný čas:o)
čus piráti

student
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Je někdo čistý?

Příspěvekod student » 28 pro 2003 22:08

Zdar všem v konfeře. Jen pro doplnění.
1. Znáte někoho, kdo má DOMA 100% čistého SW? Já ne. A že jsem poznal hodně lidí s pc. Není to v ceně v obsahu CD, jak se snaží někteří vypalování zdůvodnit. Řada z nich je jen zvědavá, co to je a jak to funguje nebo zda-li se to dá poslouchat. Nejvíc znám těch, co mají doma 80% černoty a z toho jen asi 10% používají.
2. Byl jsem 2x s kámošem u bengáčů pro podezření z porušování autorských práv a nelegálnímu rozšiřování nosičů. Podstata je v tom, zda jste způsobili někomu újmu a to se dost těžko prokazuje.
3. Pálí se na celém světě a ještě na to žádný autor, výrobce, ani distributor neumřel hlady.

BraDeN
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod BraDeN » 29 pro 2003 02:12

ahoj , jen stručná reakce na posl. příspěvek:

1. Lidí, kteří doma nemají žádný "pálený soft" je pomálu
- ale JSOU (blázni :) ).
A nemyslím tím zrovna lidi, kteří se topí v penězích. Ti většinou ani nemají páru, že PC vůbec existýruje.
Jsou prostě lidi, který PC rozhodně nerozumí a neuměj pálit CDs. A když, tak jen tak jak jim to jednou někdo vysvětlil a to pouze za účelem zálohy svých drahocených dat. Pár takových "typů" znám ..

2. To že jsi způsobil někomu újmu se dokazuje velice SNADNO, stačí aby jsi prodal pálené CD někomu, komu jsi neměl a máš to.

3. Distributor hlady neumře, ale nikomu by se asi nelíbilo vydělávat polovinu toho, co by mohl vydělat.

Peasoup
Pohlaví: Nespecifikováno

Paleny software

Příspěvekod Peasoup » 10 led 2004 21:48

:lol: :D :smile: :D :lol: 8) No tak takhle bych asi mohl kometovat soft policii.. jsou to ubozaci.. proc se honi za palenym cd.... podotykam palenym... at nakopou prdele tem zasranym vietnamcum ktery ty cd lisujou.. co je jim do smazice kterej udela skodu rocne za 500 000Kc at seberou ty zlutochy... Urciet sjet slyseli o zatahu na kolejni sit na strahove.. jo bylo tam spoustu kradware ale to je vsude.. jen tak nahodou jsem se dival na LANky nekterych vetsich VS a je to vsude... Treba ted jsem na nejmenovane IP nasel Pana Prstenu 3- Navrat Krale.. no skoda ze bude v kine az pristi tyden.... Ale porad jeste je lepsi slidit po palenych CD nez se zabyvat HAckery... presne jak jsem tu cetl hledaj nas lidi kteri vedi kde se PC zapne a vi ze se mysce nemusi davat syr a mliko. HOWK


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti