Nero

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Morgana
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 101
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Morgana » 09 úno 2005 14:28

mmmartin píše:Copak já, já si o hlasitosti rád popovídám, ale co tomu říkají tvoji sousedi? :bomb:



občas na mě přijdou zazvonit, ale já dělám, že neslyšim :twisted: :lol: 8)
mňau :-)

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 09 úno 2005 18:49

Načíst soubor (file/open), pak v menu vybrat Edit/Select all. Černé pozadí pod zelenými vlnkami zbělá. Kliknout v menu na Volume (v české verzi to pravděpodobně bude Hlasitost) a z roletky vybrat Normalize (že by Normalizace? brrrr). Objeví se
Obrázek
Tady nastavíš regulátor v levé části na -1 dB (není nezbytně nutné, je to jen tak pro jistotu) a můžeš si toto nastavení uložit kliknutím na ADD pro možnost rychlejšího návratu k tomuhle nastavení při příštím otevření Editoru. Klikneš na OK a pak už jenom čekáš, až se s tím editor vypořádá. Na vlnkách by po skončení počítání mělo být vidět skokové zvětšení jejich rozkmitu. A nezapomeň takhle upravený wav uložit (File/Save as...)

Uživatelský avatar
Morgana
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 101
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Morgana » 09 úno 2005 20:03

mmmartin píše:Načíst soubor (file/open), pak v menu vybrat Edit/Select all. Černé pozadí pod zelenými vlnkami zbělá. Kliknout v menu na Volume (v české verzi to pravděpodobně bude Hlasitost) a z roletky vybrat Normalize (že by Normalizace? brrrr). Objeví se
Obrázek
Tady nastavíš regulátor v levé části na -1 dB (není nezbytně nutné, je to jen tak pro jistotu) a můžeš si toto nastavení uložit kliknutím na ADD pro možnost rychlejšího návratu k tomuhle nastavení při příštím otevření Editoru. Klikneš na OK a pak už jenom čekáš, až se s tím editor vypořádá. Na vlnkách by po skončení počítání mělo být vidět skokové zvětšení jejich rozkmitu. A nezapomeň takhle upravený wav uložit (File/Save as...)



super :wink: díky moc :D
mňau :-)


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů