Video

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 04 kvě 2005 09:24

mmmartin píše:Při vší úctě si dovolím citovat: "I prd, velebnosti". Konec citátu. Pokud nemá televize S-video vstupní obvod, není schopná S-video signál zpracovat, a ani piny, které jsou ve SCARTu přiřazené S-video signálu (tj. 20 - luma, 18 - luma zem, 15 - chroma a 13 - chroma zem) nejsou ve vstupním scartu takové televize zapojené. Takže pokud spojím S-video výstup karty prostřednictvím S-video kabelu a redukce S-video - SCART se vstupním SCARTem takové televize, bude televize hrát pouze černobíle, protože u televize bez S-video vstupního obvodu je pin 20 vstupem pro kompozitní video, který si se signálem luma rozumí, ale nedostává se mu informace o barvách. Barvy se dají do obrazu dostat kondenzátorem, kterým se spojí signály luma a chroma a takto spojené signály se přivedou na pin 20 ve SCARTu. Takový kondenzátor ale není standardní součástí redukcí S-video - SCART.


áááá, tak to se strašně moc omlouvám, moje neznalost je do nebe volající :cry: :cry:
ještě že tady chodí i praví odborníci :roll:
nic normálního mě nenapadlo

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9506
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 04 kvě 2005 21:03

tomas.brzak píše:A ještě když mám zatím jenom video vstup z televize, jde nějak na počítači sledovat přes tyto kabely klasicky televizi?? jak toho docílit??


Vypadá "panel" té tvé grafické karty takhle? To jen abychom oba mluvili o stejné věci.
Obrázek

tomas.brzak
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: duben 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod tomas.brzak » 05 kvě 2005 06:26

Jo přesně takhle nějak vypadá. Má video vstup i výstup, ale kabel mám pouze ke vstupu do PC. Ještě mám další problém. Ovladače pro graf. kartu mi neprošli testem Microsoftu (mám XP).Nemuže to v konečné fázi dělat problémy??


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti