Znovu nahrávání Mc

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Mc Fish
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červen 05
Bydliště: Brno(okolí)
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Znovu nahrávání Mc

Příspěvekod Mc Fish » 06 čer 2005 17:27

Mám propojen kazeták s pc,hraje mi to pres bedny ale program adobe audition to nejak nebere.neví nekdo co stím?

Reklama
Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 06 čer 2005 18:12

no někde v tom programu musí být na výběr zdroj zvuku, a předpokládám, že tam je od instalace dané mikrofon, takže to je potřeba změnit na line in (pokud to do line in dáváš). pokud strkáš kablík do mikrofonu, tak je problém jinde
nic normálního mě nenapadlo

Uživatelský avatar
Mc Fish
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červen 05
Bydliště: Brno(okolí)
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mc Fish » 06 čer 2005 18:44

Charlie.v píše:no někde v tom programu musí být na výběr zdroj zvuku, a předpokládám, že tam je od instalace dané mikrofon, takže to je potřeba změnit na line in (pokud to do line in dáváš). pokud strkáš kablík do mikrofonu, tak je problém jinde
At delám co dělám tag to v to mprogramu nemůžu najít.kblík mám ve sluchátkách a u komplu v line in,jinde to nevalilo vubec.
ale nejde me do hlavi jedna vec: když zapnu ovládání hlasitosti tag sloupeček "vstup vnějšího zdroje" funfuje stějne tak "in line",ale kdyš to pres ten program prepnu na "ovledání záznamu" tak ten slupeček " vstup vnějšího zdroje najednou nereaguje.

Uživatelský avatar
Mc Fish
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: červen 05
Bydliště: Brno(okolí)
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mc Fish » 07 čer 2005 08:17

tak už sem pozmenil co se dalo,ale furt to nevalí.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 07 čer 2005 10:31

Možnost č. 1: v nastavení programu máš možnost zvolit zvukové zařízení, ze kterého chceš nahrávat. většinou tam bývá roletka, která ti mimo jiné nabízí záznam ze zvukové karty. a to je ta správná volba.
Možnost č. 2: prohlídni si téma Nahrávání z MC - na úvodní stránce pc-helpu téma s největším počtem příspěvků. Tam je poměrně obšírně popsáno jak protlačit zvuk z line in vstupu až na "vstup" audioeditoru. Chce to jen trochu trpělivosti, má to dost příspěvků. :smile:


Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů