Vypalovani objektu vetsiho nez 700MB (jakym programem?) Vyřešeno

Sekce pro řešení potíží s přehráváním multimédií (kodeky, přehrávače..) nebo s vypalováním...

Moderátor: Mods_senior

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Vypalovani objektu vetsiho nez 700MB (jakym programem?)  Vyřešeno

Příspěvekod Návštěvník » 20 dub 2004 18:02

Ahoj!
Rad bych si nechal poradit. Nutne potrebuji vypalit jeden film, ale jeho velikost presahuje 715 MB. Proto jsem koupil CD o velikosti 790MB. Narazil jsem na to, ze vsechny programy, ktere mam, si "mysli" ze to CD ma standartni velikost, a ukazuji mi, ze medium je moc male. Muzete mi poradit nejaky program, nebo postup, jakym ten problem prekonat? Jestli ano, diky moc, mate to u me. Treba je taky neco, s cim nekde(y) muzu pichnout:)

Reklama
ICE
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: březen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ICE » 22 dub 2004 15:39

790 MB medium se tvari jako 700 - spravne
NERO - v prefernecich a nastavenich si najdi polzku pro odborniky a zaskrtni tam povoleni preplnovani CD a nastav treba 100minut max :)
nekery starsi verze ti vyplivnou CD s tim ze je maly, ho tam zasun z5 a nabidne ti to overburn...
novejsi verze nera to nabizy hned :)
Take it easy & keep you cool! :xmas:

Uživatelský avatar
BlackOps
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 111
Registrován: duben 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod BlackOps » 23 dub 2004 11:35

Nazdar

Za prvé bych chtěl říct, že jsem nedávno řešil podobný problém. Potřeboval jsem vypálit asi 750MB na CD o velikosti 790MB. Nakonec jsem to vypálil a jede to, ale některé CD-ROMky s tím mají problémy.

Nebudu ti tady rozepisovat, co máš dělat, ale přečti si tohle => http://www.cdr.cz/a/564

Pokud je to Multidisc, tak to zkus ještě tady => http://www.cd-r.cz => podpora => druh cd, na které chceš pálit (90min, 99min, ...)

PS:Taková přátelská rada => pal to raději pomaleji 8-12x, používá to jinačí druh zápisu než třeba u 40x. Prý je to lépe čitelné.

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Huráááá

Příspěvekod Návštěvník » 25 dub 2004 13:55

Ahoj! Tak jsem to vyresil... Ani se mi nechce verit, kolik otravovani jsem protrpel (a vas do toho vtahnul:)), kvuli takove kravine. Nekde jsem si precetl, ze overburn podporuje uz Nero Burning Rom 5.0, coz je mozna pravda, protoze v nastavenich to je. Prave proto by me jen tak nenapadlo, ze to vyresi uz vyssi verze Nera. Stahl jsem 6-ku, a vse je bez problemu. Asi to je v 5-ce nejak nedoresene, nebo nevim. Kazdopadne diky za pomoc a radu! (a sry:))


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Multimédia (filmy, hudba, CDs/DVDs)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host