Stránka 1 z 1

Hledám přehrávač DVD

Napsal: 03 srp 2012 01:31
od Pepe.
Ahoj,
prosím o pomoc s nalezením softwaru pro přehrávání DVD. Leta jsem měl na starém notebooku Intervideo WinDVD, bohužel ho na novém notebooku nemohu použít-instalace je pouze pro Fujitsu Siemens. A freeware ke stažení zřejmě neexistuje.
Teď mám Media Player Classic, ale nějak začíná zlobit (nejde minimalizovat, někdy neumožní přeskočit 10 minut upoutávek na nové filmy,atd...)

Na avi a podobné používám BSPlayer,ale DVD do něj nacpat nedokážu.A snad nejsem úplně tupej,ale ani ve Windows Media Playeru jsem DVD nerozchodil (ne placku-uložené na disku) Nechci zkoušet jeden program po druhém z toho množství dostupného softwaru, tak snad něco doporučíte. Moc by mě potěšilo plynulé přetáčení vpřed/vzad jak to umí WinDVD a ne jen skoky po např 5s a dostatek klávesových zkratek.
OS mám 64-bit W7
Díky za návrhy

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 03 srp 2012 01:46
od Luis
Zdar...
Těch přehrávačů je opravdu spousta a většina z nich by měli zvládnout přehrát DVDčka... Já na všechno používám VLC media player... http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... ia-player/

--- Doplnění předchozího příspěvku (03 Srp 2012 01:56) ---

Případně pak: http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... mplayer/?g

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 03 srp 2012 18:32
od mmmartin
JET Audio zatím nikdy nezklamal. Nenech se zmást názvem přehrávače, umí i prakticky všechny formáty vide, včetně přehrávání DVD.

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 03 srp 2012 19:37
od Luis
Nebo DVDFab Media Player který je dneska na http://www.giveawayoftheday.com/ zcela zdarma (stránka která nabízí placený software zdarma ale jen na 24 hodin...)

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 03 srp 2012 21:13
od richchie
Pokud free tak kvalitnější soft než MPC není.Máš poslední verzi?Zkoušel jsi ho pořádně přeinstalovat?
http://mpc-hc.sourceforge.net/downloads/
Divím se,že na avi nepoužíváš MPC,když má takové možnosti jako je Widescreen-možnosti nastavení dekoderů zvukovky atd.

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 03 srp 2012 22:31
od Luis
Tady máš nějaký info ke každýmu z přehrávačů... možná ti to pomůže s výběrem... http://www.zive.cz/clanky/nejlepsi-prog ... fault.aspx

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 04 srp 2012 00:11
od Těsňa
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... /kmplayer/ je teď jeden z nejlepších free přehrávačů.

Z placených: Cyberlin Power DVD 12. :)

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 04 srp 2012 04:13
od Pepe.
Díky moc za všechny rady. VLC vypadá slušně,zatím jsem spokojený, ale ještě se podívám na další.
Nevíte o nějakém, kde je možné plynulé přetáčení vpřed/vzad a ne jen skoky po vteřinách či minutách? Je to sice drobnost,ale ce WinDVD se mi to moc líbilo.
A abych nezapomněl,tak WinDVD umělo pokračovat v přehrávání filmu od toho momentu,kde jsem ho naposledy vypnul.Další drobnost,ale potěší.

--- Doplnění předchozího příspěvku (Sob Srp 04, 2012 4:20 am) ---

richchie píše:Pokud free tak kvalitnější soft než MPC není.Máš poslední verzi?Zkoušel jsi ho pořádně přeinstalovat?
http://mpc-hc.sourceforge.net/downloads/
Divím se,že na avi nepoužíváš MPC,když má takové možnosti jako je Widescreen-možnosti nastavení dekoderů zvukovky atd.


Já jsem si na ten BSPlayer zvykl a nemám potřebu to měnit. A MPC mi najednou začal zlobit-nevím proč.Měl jsem ho rok bez problémů.Jestli jsem omylem zmáčkl nějakou klávesu a díky klávesové zkratce se "něco" změnilo v nastavení?? Prostě nejde minimalizovat-koukám na film a pokud chci cokoli jiného,musím ho vypnout. A taky u některých DVD musím projet komplet všechny ukázky a reklamy než se dostanu až k vlastnímu filmu,nefunguje žádná klávesa,pravé myší tlačítko...nic mimo pauzy.Nevím,co se stalo.

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 04 srp 2012 09:43
od Luis
To umí třeba i ten KMPlayer http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia ... mplayer/?g (až se ti bude přehrávat dvd kliknout pravým na ten přehrávač a tam máš dvd controls a tam dole máš "fast forward" a nebo "rewind"

--- Doplnění předchozího příspěvku (04 Srp 2012 10:47) ---

A VLC to umí taky klikneš nahoře na playback speed a tam máš faster ;)

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 04 srp 2012 15:01
od richchie
Z placených: Cyberlin Power DVD 12. :)Tipnu si-určitě ho máš nainstalovaný a tak ti dám malou radu.Podívej se kolik služeb tenhle program spouští na pozadí a schválně si zkontroluj kolik dat za den odešle a to i když není spuštěný.A pro tazatele-když program(MPC) řádně přeinstaluješ tak bude fungovat jako dřív ve výchozím nastavení.

Re: Hledám přehrávač DVD

Napsal: 04 srp 2012 15:27
od Luis
Je to "CyberLink" a je k ničemu umí to co ty ostatní akorát že ty ostatní jsou zdarma

Re: Hledám přehrávač DVD  Vyřešeno

Napsal: 06 srp 2012 13:15
od Pepe.
Ještě jednou díky všem a téma značím jako vyřešené. :wink: